Új hozzászólás Aktív témák

  • Ocsy

    aktív tag

    válasz ronar #1306 üzenetére

    Áhh, feszett fejsze nyele. Még szerencse, hogy olvasom a fórumot, így nem ért totál váratlanul. De ez azért tényleg a legalja. Még azon töprengek, hogy milyen ékes mondatokkal küldjem el a sunyiba ezt a gyökeret, csak annyira gyűlölöm a német nyelvet, hogy még káromkodni se szeretek rajta. Mondjuk gyakorláshoz jó: kb. 10 éve nem használtam annyit, mint az utóbbi pár héten, mióta elindítottam a telefon-beszerzést... Vagy leírom neki angolul a véleményemet, az megy szótár nélkül, szívjon egy kicsit ő is. Visszaküldeni nem fogom a "fóliát", annyit nem ér az egész, hogy a postázással vacakoljak, de megfenyegetni még mindig meg lehet, hogy teleszórom az összes mobilos fórumot a rájuk vonatkozó vásárlási tanácsaimmal, aztán meglátjuk, hogy az ezzel elveszített vásárlók (szegény balekok) a fontosabbak neki, vagy az én 7 euróm... :((
    Viszont Te akkor most mindent kipróbálsz, amit lehet... Megvolt ez a sz*r német, akkor rendeltél 3M-et, meg ezt a fura hátlap-tokot is, amihez szintén van egy fólia, ha jól értem? :)) A 3M megérkezett már? Ha igen, mennyi idő alatt?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák