Új hozzászólás Aktív témák

  • Ocsy

    aktív tag

    válasz riszter #1297 üzenetére

    Nálam nincs ilyen gond. Szoftvert még nem frissítettem, a gyári van rajta.

    Más: Megjött ez a sz*r fólia, hát... A tapasztalatok alapján nem számítottam semmi jóra, nagy kár, hogy korán beleugrottam. Ráadásul amit kaptam, minden várakozásomat alulmúlta. Az egy dolog, hogy több, mint 2 hét kellett hozzá, hogy megérkezzen, de legalább valami normális cucc lenne. Basszus, ennek még csomagolása sincs, egy nylontasakban van (önzárós, de nem lehet bezárni, mert nem fér bele a fólia), és ordít róla, hogy valami nagyon kisipari módszerrel készült. Sehol nem passzol, a mérete sem, a sarkoknál (OK, lekerekítéseknél) még csak véletlenül sem követi a kijelző szélének vonalát. Sőt, sarkosra van vágva (!!!), amiből én arra következtetek, hogy kézzel, ollóval vágták ki, vagy tapétavágó késsel, mittomén. A közelségszenzornak nincs lyuka, a kamerának is csak belenyomtak egy lyukasztót, azt' jóvan. Német minőség? Egy ötéves kínai kisgyerek a tyúkól mögött szebben kivágta volna egy nyúzókéssel. Nem gondoltam, hogy jó lesz, de ez... Kritikán aluli. Szóval: Senki ne vásároljon a hsw3000 nevű német (? lehet, hogy ázsiai vagy afrikai bevándorlók csinálják éhbérért, ki tudja) cégtől, a honlapjukat csak akkor látogassátok, ha elrettentő példára van szükségetek. A cég az eBay-en is jelen van, óvatosan az ottani vásárlással is!!!
    :( :(( :((( :o :O :F :Y :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák