Új hozzászólás Aktív témák

  • Ocsy

    aktív tag

    válasz Lune #1271 üzenetére

    Ha eddig csak egyebet rendeltél tőlük, azért nézz körül egy kicsit előbb. Én is szeretek náluk vásárolni, és amíg úgy volt, hogy HTC Desire V-t veszek, sokáig arra vártam, hogy náluk is lehessen kapni, mert megbízható cég, inkább tőlük vásárolok ennyi pénzért, blablabla. Nomármost, a Desire V a "szedett-vedett" cégeknél átlag 70-72e Ft-ért kapható jelenleg, a Ss-nál 90e. Ez megegyezik a bevezetéskori árral, azóta nem ment lejjebb náluk. Azért nekem így nem mindegy, hogy 90-et adtam volna egy Desire V-ért (nem, ennyit azért soha), vagy végül 60-at egy nem annyira felkapott márkájú, de tudásban össze sem hasonlítható készülékért a szedett-vedett német kereskedőnek... 1-2 ezressel én sem vacakolok sosem ilyen árkategóriánál, ha cserében megbízhatóságot és minőségi kiszolgálást kapok, de mintha egy kicsit el lennének szállva a Ss árai. Ha mondjuk nem az Európában niche terméknek számító dual simeseket nézzük, hanem mondjuk a jelenlegi abszolút topsellert, az SGS3-at, azt is meg lehet kapni átlag 130e körül (baszki, ennyi pénzt egy telefonért...), a Ss-nál az is (akciósan!) 150e. Azért köszi, hogy szóltál, csak ha a 997D-t beárazzák mondjuk 85e-re, akkor akár ne is árulják, mert ez tiszta lehúzás.

Új hozzászólás Aktív témák