Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Narxis #27 üzenetére

    Ez egy épelméjű és normális hozzáállás, nem az, amit a sok [PC/PS3/Xbox360] fixációs okostóni nyom állandóan.

    PC nyilván kell (nem a játékok a prioritás), és futtatom rajta azokat a játékokat, amik rá valók (hamarosan Starcraft II, szeptemberben Civilization V stb.), a többi meg megy konzolon (nálam kekszbox).

    Így gyakorlatilag van egy PC, ami fejlesztés nélkül is legalább 3 évet simán kibír, és van egy konzol, aminek meg 5+ év az életciklusa. Win-win :K

    Megjegyzem, Alan Wake már előrendelésben figyel. Tudom, nyilván kalap szar, és a sosem létezett működő PC-s verzió százezerszeresen jobb nála, de remélem azért nyújt majd élményt így is :P

    szerk.: Aki meg érzelmi alapon közelíti meg ezt a PC vs. konzol kérdést, és ráadásul elmúlt már 12 éves, az please go and have a life. Tudom, hatalmas klisé ez a beszólás, de 100%-osan igaz.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Zsoccc #46 üzenetére

    Igen, olvastam a cikket :K
    A 10-15 óra egy ilyen stílusú játéktól nem rossz, a minőséggel remélhetően nem lesz problémám, minden egyéb meg az újrajátszhatóságra helyeződik (ami nem feltétlenül abban merül ki, hogy marad-e felfedezni való - egy jó filmet is sokszor meg tud nézni az ember; vagy, hogy játékos példát mondjak: a Wing Commanderek is lineárisak voltak, mégis végignyomtuk ezerszer).

    Na, szóval remélem a legjobbakat :B

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák