Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    OMG emberek.mi az,h a promod tette "tönkre" a cod4-et :F :W Egy alapjaiban szar(indok:random game,rossz mapok,rossz hit box,,többi itt olvasható [link](nem szeretném még egyszer leírni)játékhoz próbálj meg te írni valami normális mod-ot

    lovag05:ne várd már el,h egy olyan csapat akik,esetleg cb/esl/lan-ra készülnek,játszanak egy olyan map-on ami sosem fog bekerülni a "lan ill. cb mapok közé"
    Tegyünk már különbséget azok között akik "funolnak",és azok között akik tényleg profi szinten játszanak.Jó példa ti itt szidjátok a promodot mégis cb-n az lett elfogadva...vajon miért? :U

    Az áremeléshez meg:szakadjanak meg :)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz lovag05 #21 üzenetére

    A linkelt forumnál én is megemlítem,h voltak ötletes perkek(pl.: tovább tudtál futni :) )én is sajnáltam 1-2öt mert jókat lehetett volna hozni belőle.Az,h a publik,h van beállítva a tulajtól függ,abba nem lehet beleszólni.
    Már a promod előtt is ki volt szedve sok-sok újítás,max nem láttad vagy akkor még nem játszottál :U Én pont nem játszottam amikor ment az átállás a pormodra mondtam magamba kipróbálom felmentem srv-re 2 dolog tűnt fel,hitbox butítás ill. tisztábbak lettek a map-ok,ennyi!

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Xaels #22 üzenetére

    Általában random,h mik lesznek a kedvenc(war) mapok,általában mindig az egyszerűbb,kisebb,több lehetőséget adó mapok lesznek(lásd burgundy/tj/dw/carsh/vacant/harbor csak pár pl) Volt olyan urban legend,cod2 idején lehet igaz,h akik cod1ben ott voltak a topon hamarabb megkapták a gamát az az ők már tudták ill. látták,h melyik mapokat érdemes nyomni az emberek arcába :) )

    Igazat adok sok dologban amit leírtál a promodal kapcsolatban,de azt sose felejsd el,h lehet "megvesznek" egy nagy nevet aki nyomja a,h promod promod,de mivan a többi nagy névnek nem jön be? innentől kezdve nem lehet megvalosítani az általad felvázolt dolgot :U Nem lehet két külön pam rendszer,szerintem nem kell részleteznem h miért is nem :)
    Azon sosem gondolkodtál ez miért lett modern kori a cod4?meg miért lett táskás plant?Azért,h sok cs-s átjöjjön cod4-re,és velük 1-2 szponzor is.

    "Mai napig nem értem miért nem lehet a maxfps-t kisebb értékben megszabni..." Kinek kéne amd/intel/nv(csak pár név) szponzor(ugye hardware szponzor) ha fix 60 lenne? :DDD (tudom elvont pl,de remélem átmegy :) ) Igazából ha jó lenne a motor mind1 lenne az fps,mivel ugyan úgy kéne,h adja.Innentől kezdve ez megint nem a promod/cb/esl/ hibája,hanem a fejlesztőké szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák