Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Terentius

    őstag

    válasz jozefgucci1 #1 üzenetére

    Szerintem meg az MW2 volt eddig a legjobb,multi szempontjából.

    Poco F5 12/256 Gb

  • BandiHUN

    veterán

    válasz jozefgucci1 #1 üzenetére

    Érdekes ez a 2-4 párhuzam mindig előjön,hogy a "legjobb"...egy dolgot azért ne felejtsünk el,én is klánoztam a 4 idejében...mi is volt az?Á,jahh csak annyi,hogy a 2-t és a 4-et nem kellett megvenni :DDD
    A 4 idejében masszívan hülyéztek ismerősök,hogy előrendeltem és 10k-t pengettem érte,a szerverek pár százaláka vette meg ténylegesen...
    Ezt mindenki elfelejti,és divat az 5-től felfelé levőt sz...ozni,én a klánból+az akkori szerveres brigádokból tudom,hogy az 5 azért nem lett olyan népszerű,mert sokáig nem volt törés,aztán pedig mert az volt az első,amit csak win alól tudtak a "szerverhosztolók" futtatni,vagyis nem tudták kiárulni a gagyi gépeiket,mert a win erőforrásigényes volt...no ott is fulladt meg az itthoni szerverhoszting,ami a törtszerókból tartotta elég szépen fent magát,Pistike bevitte a gépterembe/kollégiumba a gépét tolni a torrentet,mellé ebből szakított a bérleti díjra,na itt ez elment.És ráadásul az 5nél piszok sokáig még ezután se tudott a törtes+origis együtt játszani,a kötelező profil miatt a generált keyesek ezután is lvl1-ről kezdtek mindennap...

    Jó lett minden rész,maga a PC-n való játék hal ki,ha tényleg globálisan nézzük.Simán pár x éves húzócímet leszámítva már senki nem játszik PC-n.Főleg mióta már irodára,stb a legócskább gép is több mint elég,de még videót vágni is.Régen azért aki dolgozott a gépen,annak kellett egy jó proci,sok ram,maximum vidkariból vett közepeset.Ma egy irodai gép,ami arra tökéletes,mai játékra kábé nullán.Lassan egy compute stick is elviszi win10-el az irodát,a netet és a socialt.10 éve viszont a "jó gép" alkalmas volt minimum középszintű,butítva fullos netes játékra is.Mikor az volt a vita,hogy a cod4 250 vagy 333fps-en a jobb,és ehhez egy Sulinetes gép a jobbakból elég volt...
    Most vicces,hogy 1680-ban BO3-azok egy 6850-el,mellé 4 magos 3.2 gigás Xeon,igaz 775,de akkoris,és örülök,hogy a 30! fps megvan vsync-el...igaz abba ne menjünk bele,hogy egy Devil May Cry full HD-ben maxon 80+ fps...a nyúl viszi a puskát,nemcsak megesszük a cod-maszlagot,season passt mégegyszerannyiért,még alá is kéne pakolnunk.Azt már nem.DE azért a single nem rossz,ha azt nézzük.Én úgy vagyok vele,hogy moziban nem jön ki évente 6 órányi,mondjuk 4 akciófilm,ami ilyen.És ez legalább interaktív.+nem megy a kukába a jegy,miután vége és kész is.Sokan nem tudják úgy nézni,hogy 4-5 filmnyi interaktív filmet kapnak hasonló árért,csak épp akármikor újrakezdhetik.Sőt coopban is.Sőt a BO3-ban már zombisítva is.Sőt zombiscoopban is :DDD És ez csak a single.A multi "ajándék" :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák