Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz jozefgucci1 #1 üzenetére

    Érdekes ez a 2-4 párhuzam mindig előjön,hogy a "legjobb"...egy dolgot azért ne felejtsünk el,én is klánoztam a 4 idejében...mi is volt az?Á,jahh csak annyi,hogy a 2-t és a 4-et nem kellett megvenni :DDD
    A 4 idejében masszívan hülyéztek ismerősök,hogy előrendeltem és 10k-t pengettem érte,a szerverek pár százaláka vette meg ténylegesen...
    Ezt mindenki elfelejti,és divat az 5-től felfelé levőt sz...ozni,én a klánból+az akkori szerveres brigádokból tudom,hogy az 5 azért nem lett olyan népszerű,mert sokáig nem volt törés,aztán pedig mert az volt az első,amit csak win alól tudtak a "szerverhosztolók" futtatni,vagyis nem tudták kiárulni a gagyi gépeiket,mert a win erőforrásigényes volt...no ott is fulladt meg az itthoni szerverhoszting,ami a törtszerókból tartotta elég szépen fent magát,Pistike bevitte a gépterembe/kollégiumba a gépét tolni a torrentet,mellé ebből szakított a bérleti díjra,na itt ez elment.És ráadásul az 5nél piszok sokáig még ezután se tudott a törtes+origis együtt játszani,a kötelező profil miatt a generált keyesek ezután is lvl1-ről kezdtek mindennap...

    Jó lett minden rész,maga a PC-n való játék hal ki,ha tényleg globálisan nézzük.Simán pár x éves húzócímet leszámítva már senki nem játszik PC-n.Főleg mióta már irodára,stb a legócskább gép is több mint elég,de még videót vágni is.Régen azért aki dolgozott a gépen,annak kellett egy jó proci,sok ram,maximum vidkariból vett közepeset.Ma egy irodai gép,ami arra tökéletes,mai játékra kábé nullán.Lassan egy compute stick is elviszi win10-el az irodát,a netet és a socialt.10 éve viszont a "jó gép" alkalmas volt minimum középszintű,butítva fullos netes játékra is.Mikor az volt a vita,hogy a cod4 250 vagy 333fps-en a jobb,és ehhez egy Sulinetes gép a jobbakból elég volt...
    Most vicces,hogy 1680-ban BO3-azok egy 6850-el,mellé 4 magos 3.2 gigás Xeon,igaz 775,de akkoris,és örülök,hogy a 30! fps megvan vsync-el...igaz abba ne menjünk bele,hogy egy Devil May Cry full HD-ben maxon 80+ fps...a nyúl viszi a puskát,nemcsak megesszük a cod-maszlagot,season passt mégegyszerannyiért,még alá is kéne pakolnunk.Azt már nem.DE azért a single nem rossz,ha azt nézzük.Én úgy vagyok vele,hogy moziban nem jön ki évente 6 órányi,mondjuk 4 akciófilm,ami ilyen.És ez legalább interaktív.+nem megy a kukába a jegy,miután vége és kész is.Sokan nem tudják úgy nézni,hogy 4-5 filmnyi interaktív filmet kapnak hasonló árért,csak épp akármikor újrakezdhetik.Sőt coopban is.Sőt a BO3-ban már zombisítva is.Sőt zombiscoopban is :DDD És ez csak a single.A multi "ajándék" :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz jozefgucci1 #29 üzenetére

    Vissza is sírom ezeket az időket...valahogy a szerverhiány és a gépigény szétvitte az embereket.Az AW-ban még nekiálltam közösséget "toborozni" innen.SOSE volt PH CoD parti.Idén is volt kezdeményezés,azt már meg is hagytam másnak,és nem is készült csak egy steam csoport,ahol nem történik semmi,és idén már táblázat se készült a PH-n BO3-at játszók steames neveiről,pedig ez minden résznél megvolt.
    Talán...reménysugár,ha tényleg jön a BO3-hoz a modtools március körül,ELVILEG bejelentették.
    Ha lenne szeró megint...ha pár sör árából kijönne...pl.én is bérelnék megint.
    A CoD5 idejében is futtattam például saját normál és zombiszerót is :DDD És jártunk fel.
    Csak ott már közösség nem alakult,a régi klánomból alig vette meg valaki,én meg a cod4 warokra untam rá...én mentem,ők maradtak.
    Bár végülis utána az MW-k alatt azért volt PH-s élet megint...de valahogy az is elkopott a BO1-gyel,ahol volt szeró,mindenki másra járt,stb,az egyik knifeonly,a másik sniperonly...szétment minden.
    A mai napig fent vannak a barilistámon a PH-sok,néha leskelődök...a legtöbben sorozatban nem vették meg a kövi részeket,pedig amúgy aktívak..

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz #32839680 #31 üzenetére

    Az nem is lenne gond...gondolj bele,pl.boxon ha jól tudom,17 rongy egy éves Live,és még nem vettél gémet.Ergo nem lenne gond itt se,10-12 évente az új rész,az SP évek óta nem éri meg,talán még az első mappack külön,nem igazi tétel.
    Nekem pl.a gondom a gépigény,hogy az AW-t full HD-n kicsit butítva játszom,91fps-el,ami a max,a BO3-at meg 1680-ban,full minimum,és 30fps vsync,mert anélkül meg az egér megy hülyén,de a 45 felé vsync nélkül se megy.Se nem szebb,se nem jobb,mint az AW,sőt szerintem csúnyább.Fizika ugyanúgy nincs,SŐT az AW mapjaiból sokon volt átalakulás,változás,stb,itt az sincs.
    Nem az évenkénti cod a baj,hanem hogy most egy konzol árát kéne a PC-mre költeni,hogy menjen ugyanúgy.Szerintem ez a fő baj.Legtöbbünknek eszköz a PC,akinek meg nem az volt,az vett szépen konzolt és meghagyta az 5 éves gépét,mert irodázni majdhogynem 10éve ugyanaz elég,hiába új win,hiába új Office.Csak épp gémelni nem lehet az 5 éves gépen a MAI játékokkal,amik az utóbbi 2-3 évben jöttek.No itt a baj.
    Lett egy marha nagy szakadék a játékokban.Van 300+ játékom,és nem indie,a steam accomon,stb...és a 3-4 éves játék minden fullon megy 100fps-el,az utóbbi 1-2 év termései butítva 45-el.Lásd BO3,még a felbontást is le kellett vennem 1680-ra 30fps-hez,amit semmi nem indokol.Amit most pl.fullon játszok,a Shadow Warrior az 2013 szeptemberi gém,100+ fps maxolva.Sniper Elite2 2013 október.Fulmmax,élsimítva,60-70fps.DmC Devil may Cry 2013 január,maxon,élsimítás.Még az AW is itt van tavalyról,természetesen butítva,de 91 fix-el.Hol itt a hiba?Bennem,mert nem veszek 250ért hirtelen gépet,mert idén "azt gondolták" minden játéknál,hogy kéne a pénzem?
    Na így nincs közösség PC-n,kíváncsi vagyok,hányan hagyták abba a lövöldét/esetleg próbálkoznak régi másokkal/maradtak mondjuk MW3 alatt...
    És még én nem is vagyok annyira szopóágon,mert én vittem az aktuális játékokat még 2-3 évig...lásd még kínlódok a BO3-al is,csak félig muszáj is,mert az AW kihalt,amibe toltam pedig 27 prestige-t csak sima casual néha 1 hétig rá se érő játékkal...

    Bocsi a kisregényért,jöjjön a Doom,legyen jó,legyen frankó editor és szerók,legyen megint PH csapat :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bager13 #33 üzenetére

    Na ja,de én milyen boldog lennék,ha a cod4 óta csak átrajzolgattak volna...az a baj,hogy a gépigényt tolták mellette exponenciálisan.És a cod5 óta grafikailag semmi nem javult.Pedig ott nagy map volt,mert kellett a járművek(!) miatt.Ja friss élmény,mert párhuzamosan azt is tolom a BO3-al.Ja,kimaxolt grafon 100fps-el,hmm...és nagyon szép.Most a BO3-ban lepkefing méretű cod4 szerkezetű csőmapokon lehet szaladozni,ami statikus,még a legtöbb mapon egy nyamvadt felrobbantható kocsi sincs.Ja jólvan,most lehet víz alatt úszni,aminek haszna és elérhetősége kábé 2 mapnyi multiban.Ja és fura,a legkisebb statikus vízmentes map se fut jobban(mintha kvázi mesterségesen lenne sz@r a gém fixen!)...mint a legkomplexebb,legnagyobb,interaktívabb,stb.EGYETLEN FPS ELTÉRÉS NINCS.Mapméret van vagy 4x-es.Hogyisvanez :F
    Régen egyébként még valamelyik részben volt működő lift és kötélcsúszda is...milyen fura,mindig van valami új,voltak ez utóbbiak,de 1 részben,most volt a nyitott,mindenre felugorható,tényleg légvonalban átszelhető pálya az AW-ban,most van a víz...idén nem tudom,mit találnak ki,de az előbbi 3 hiányozni fog.
    Összevonva pedig tényleg tök jó játék lenne a CoD.Sebaj,még 5 rész,és kitalálják a nyitható ajtókat :DDD Ja most kitörhető üveg sincs.Csak pár seggalatt érő üvegparaván törik ki nekimenve gagyiul.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz wjbhbdux #35 üzenetére

    Nem.Ha szereted ezt a műfajt,minden évben meg kell venni,mert a kijövetel első pár hónapjában él,és kész,a következő kijövetelekor halál szinte.
    Leszámítva pár húzó részt,ami valami miatt megmaradt,pl.a WaW-on is a mai napig akad elég sok szeró,pedig én HC-t tolok,a BO1 is egy elég emlékezetes darab lett.
    Egyébként hidd el,én is jobban örülnék,ha ez a széria is inkább maradt volna úgy,mint a WoW,hogy majd' 10 éve ugyanaz,csak jöttek kiegészítők,de ugyanúgy tolhatja az alapjátékos is,mint akinek mind megvan,csak épp nem ér el xyz területet.
    Végülis a cod is majdhogynem ennyi,hogy mintha minden évben csak egy nagyobb DLC jönne multi alá.
    Egyébként sok ember nem érti a morgást,meghogy miért is van ez.Vannak a csések(hány éves és nem jön új,de legalább bagóért van),ott semmi gond,vannak a BF-esek,ott most volt gond(A Hardline és a Battlefront se váltotta be a reményeket,de idén tán lesz még BF5...) :DDD,és vannak a codosok,akik évente fixen szopnak.Ez van.Mi az adott gémet szeretjük,és nem azért szapuljuk,mert nincs jó oldala.Ha kapnál egy Ferrarit,mert te kocsit szeretsz,akkor pár hét után ott meg írnál a kis helyről,a nagy fogyasztásról,stb.
    Attól a CoD jó dolog,nem mondom,hogy életforma,inkább hobbi,mint a World of Tanks vagy akármi.CSAKHÁT...szopatnak ezzel minket.Most például kíváncsi leszek a március környékén beigért mapszerkesztőre és szerókra.És azt mondták,idén csak spinoff jön,avagy remake,de az idei 2 év támogatást kap.Hát eddig kamuduma,no meglátjuk.
    De ne itéld el,mert valaki szeret valamit.Biztos neked is van hobbid,ha nem is kedvenc gém,és biztos te se vagy mindig full elégedett. :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák