Új hozzászólás Aktív témák

  • eXodus

    őstag

    válasz VladimirR #828 üzenetére

    Nem szokásom moderálni senkit.(Mindenki azt ír amit akar). Csak megemlítettem mint egy lehetséges jövőt(mármint a moderálás)
    A stílusod szintén nem érdekel(emberek különböznek)
    A topikot 100. hsz óta nyomon követem, és látom hogy érdekel=>szoktál segíteni.
    Nem kell arról szólni hogy szar a cs de ha már megemlítette valaki és egy másik ember nem ért vele 1et(ritka de előforul) akkor nem egyből ugrani kell rá hogy a cs pedig fasz nem igaz hogy ilyen meg olyan. El lehetett volna intézni ennyivel: Légyszi hagyjuk a cs-t mert én nem értek egyet de flame elkerülése érdekében hagyagoljuk a témát. És ha meg akarod győzni akkor azt levélben ringtopikban stb.
    (Bár nem hiszem hogy elfogult embereket meg lehet győzni. Aki érdeklődő tipus az ugy is kiprobálja mind2t)
    Mint írtad AMD vs. Intel. Ez nem az Ez CSAK AMD vagy ez CSAK INTEL
    amds topikban is nem egy link van ahol erősen lehúzzák az intelt és fordítva mégsem probálja meggyőzni a másikat az ellenkezőjétől.
    Ugyanakkor nem zárja ki azt sem hogy egy embert az amd és az intel is érdekli és minkét helyre beírjon.
    Normális érvekkel ha 2,3 embert meggyőzöl akkor még ugyanennyi van aki nem veszi jó néven semilyen érvet.
    Persze neki sem róható fel hogy nem akrja magát meggyőzni! lásd előbbiek

Új hozzászólás Aktív témák