Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Brian_GT #50109 üzenetére

    Huh, nagyon koszonom.Nem is tudom, melyik reszere valaszoljak.

    Korabbi eloeletem csak pc-s. Aprilisig bezarolag 3-4 ev COD4 multi, elotte cod2 ugy 1 evig, aztan parhuzamosan cod4-el. Szeretem a plattformjatekokat (Rayman stilus, de akar a Prehistorik2-t is emlithetnem 286-os idokbol). Elotte eleg sokat jatszottam kulonbozo nfsekkel, RACE WTTC-vel, f1gp-vel ( meg a Sid Meier fele F1GP1el, de kesobbi reszek is megfordultak). Igazabol egy reszrol asszonykanak is lenne, egy jo darabig nem dolgozhat, o regebben AOE-vel, nfs reszekkel, es plattformjatekkokkal jatszott, kozbe-kozbe. Neki is jo lenne pl a little big planet, de lattam YT videot SNES emulatorrol Super Mariot futtatni, nameg ott a Sonic is.

    Sziven a PS3 fele halad, elozo munkahelyen a szomszedban volt az MS Live EMEA support center, azokra a geek kockafejekre nem biznak egy premium jellegu fizetos accot : :) (jo, tudom, psn-t is feltoltak parszor, szoval ez nem erv.

    Kerdeznem, hogy 3rd party vezetekes, vagy wireless kontrollerrek kozott van-e ajanlott marka/tipus, ugyanez a messzirol kerulendore. Azert kerdeznem, mert valoszinu, hogy elobb-utobb be kell majd megegy controllert szereznem, hogy 2en is tudjunk egyszerre jatszani. Ugyanez a messzirol kerulendo markakra.

    Nativ 3D jatekok mennyire elterjettek PS3-on?

    BR/3DBR csak es kizarolag azert erdekel, hogy ne kelljen azert vennem egy BD jatekost, vagy a hangospc-be egy BD meghajtot. (Amugy is tervezem, hogy leepitem lassan a desktopot).

    Koszi megegyszer
    Balinov

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák