Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Balinov #50114 üzenetére

    Hát akkor ismered a címeket elég jól. Most, hogy párodnak is szeretnéd ott a kinect kicsit jobban beleszólna, bár nem tudom mennyire hardcore barátnőd van ( már nem kinézetre gondolok, hanem játékstílusra....de ha kinézetre is az akkor egyrészt gratulálok, másrészt képet kérünk :D :D ) szóval mennyire szeretne kinect-et.
    Igen azt nem tudom xboxra is van-e ilyen de rengeteg régi jó kis platformjáték érhető el elég olcsón ps store-ban... kb az összes igazi régi ps1-2 játék megszerezhető és ott bizony volt pár jó kis spyro, crash bandicoot stb...szóval ilyen mászkálós- platform játékokból kényeztet a ps ha nem feltétlen a grafika a lényeg.

    A kontroller részét lehet nem jól értem... bár mindegy mert minden téren a gyári sony-s joyt ajánlom... nem éri meg vacakolni utángyártott vackokkal. Ha olyanban gondolkozol, hogy ps eye kamera és hozzá a move-t...ami úgymond a kinect társa ps-en csak ugye itt azért van a kezedben vmi.... akkor ott meg én nem vagyok szakértő de szerintem 1 féle kapható...ha nem akkor ott is a gyárit mondanám. Ezek olyan dolgok amiket nem 1 hétre veszel, én nem pont itt kezdenék el spórólni.

    Natív 3d ügyben biztos nem én leszek az embered, mert még nem 3d-s tv-m van, de természetesen ami 3d játék az 3d... tv-d felismeri a jelet..ps3-on be kell kapcsolni a 3d-t és megy szépen. De beállítás stb. ha valami nem menne abban nem én leszek az embered :)

    BD ügyben arra amit írtál tökéletesen megfelel, ha tényleg csak alkalmi BD filmek lejátszására kell és nem akarsz egyebet trükközni vele, akkor tökéletes választás ide is a ps.

    Nincs mit, ha kérdésed van írj bátran...sok szakértő van a topicban akinek azért jóval nagyobb tudása van nálam, mivel kb megjelenés óta tulajdonosai a konzolnak....deee amiben tudok szívesen segítségedre vagyok én is.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák