Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Lejszi #50106 üzenetére

    Arra értettem, hogy pl,. be van rendesen állítva a net rajta... sok esetben ez sincs megcsinálva azért írtam így. Nem tudom ezt leírni máshogy... ha pc-n rákötve egyből van neted akkor gépen is kellene lennie.. sajnos ezt így nem tudok mit mondani rá...látni kell.

    ha kábelesen nem megy próbáld wifin...hátha ott sikerrel jársz és akkor tudod vmi nem jól van beállítva kábelesnél

    Balinov:

    Super Slim..nem Ultra :)
    Igazából azt kell eldöntened mivel akarsz játszani... mindig ez a vége... keresd meg neten a 600 oldalas listát és válogass. Biztos van olyan címek stb ami jobban érdekelne, mint a többi...bár nem emlékszem írtad volna, hogy milyen játékos előéleted van. Ha nincs ilyen elképzelés akkor nézegesd a címeket, youtube videókat és döntsd...írd fel mik tetszenek.
    Ami multiplatform cím az igaz rá, hogy boxon szebb valamicskét és jobb, de sok esetben szerintem elhanyagolhatóan szóval ne ez legyen a döntés mérvadó része.

    A plus szolgáltatás van adott ahogy írod, xbox live egy rövid idege...azt hiszem szeptember vezette be, hogy ad havi ingyenes játékot..viszont ahhoz gold tagság kell. Jó nyilván a plus is fizetős, csak azért itt többet is kapsz cserébe.
    Xboxra feltudod másolni a tartalmat kompletten, ps3nál nem..ott mindenképp kell a lemez...kivéve persze ha psn-ből vásárolsz.
    Tévhitt, hogy jajj akkor most nekem 1 hónap és tönkremegy az olvasófejem benne.... másnak is évek óta van ps-e..nekem is már 4 éves lesz és nem attól megy tönkre, hogy használod. El kell vinni ha nem értesz hozzá takaríttatni időközönként és akkor nem lesz vele baj. De szerintem a takarítás mindenre igaz..legyen az pc, tv bármi..megeszi a kosz ne várj tőle csodákat utána.
    Joystickot jobban szeretik az emberek boxnál, nekem a psével sincs semmi bajom. Emberfüggő megint.

    A BD rész az olyan amilyen. Filmre BD lejátszásra ok, de multimédia központot ne képzelj bele...viszi a BD filmeket és ennyi...másra annyira bonyolúlt és sok vacakolással jár, hogy előbb vennél te is egy olcsó médialejátszót... + van smart tv-d az meg alapból jobb erre.

    Boxnál van kinect ami van akit érdekel van akit nem, ezt megint csak te döntsd el...amit ajánlhatok ha veszel én boxban már csak a frissített E-t venném meg..régebbi Slimet biztos h nem. A HDD ügyben jó választás mindenképp a hdd-s verziók, szóval az ok.

    Nézz körbe címekben...nézd meg mi van boxon ami exkluzív, nézd meg mi ps3-on és dönts.

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák