Új hozzászólás Aktív témák

  • trufa12

    addikt

    válasz Mister_X #40404 üzenetére

    idáig volt számtalan xboxom , v 3 ps 3 om ,
    xboxon is toltam eredetivel, amolyannal is ,nekem nem kell bemutatni . Tudom mi a jó az xboxon.

    xbox nekem jobban tetszik de mégis ps3 om mellett tettem le a szavazatom a sok jó game miatt.

    de pl az xbox joy a nagy kezem miatt jobb volt sokkal mint a ps3 kis fing kontrollerje ami épphogy nem roppan össze a kezünk alatt, úgy kell vigyázni hogy ne nagyon szorítsam meg ha éppen 1 izgalmas rész jön mert már volt hogy reccsent 1 kettőt ez a minőség mert nem csak a konzolból de a joyból is kiszedték az anyagot :(

    jah igen xbox joy annyi a baja hogy kissé szokása nyikorogni :D nyüszögő hangot ad ki de mondjuk pozitívom az is vidám perceket hozott , sokat röhögtünk mikor hirtelen 1 komoly résznél nyomkodtuk izomból és elkezdett nyüszögni .

    Ha kijön az új széria veszek mind a mindkettőt persze nem egyszerre képtelen lennék annyi pénzt , max ha gyűjtenék előre de azt nem teszem mert most veszek 1 csomó gamet. Nyáron kis házfelújítás így a nextgen ha még idén meg is jelenne nálam sajna köv-év tavaszával érkezne meg.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák