Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Ghard #39718 üzenetére

    Pontosan így látom én is. Plusz tegyük hozzá, hogy a GoW tele van scriptekkel, amikkel sok esetben igen jelentős számítási kapacitást lehet megspórolni, szóval bőven van ott trükk, amivel ki lehet váltani a gyengébb hardveres teljesítményt. Továbbra sem látok semmi világrengetőt ebben a grafikában, láttunk már különbet is PS3-ra már akár az első Uncharted esetében is.
    Teljesítményt összehasonlítani eleve csak azonos címekkel lehet. Az tényleg nem érv, hogy nézzük meg a Heavy Rain-t, hogy néz ki PS3-on, aztán nézzük meg PC-n, hogy néz ki: sehogy, mert exkluzív. És akkor megint visszaértünk oda, hogy ismét játékkínálatról, személyes ízlésről beszélünk és nem teljesítményről. Ezt írtam már tegnap is, hogy a kettőt itt többen nagy előszeretettel mossák össze. Lehet, hogy nincs GoW PC-re, de nem azért, mert nem bírná és ettől még igenis nézhetne ki sokkal jobban PS3-on is, hogy egy nagy képernyőn is hibátlannak nézzen ki. De ez vonatkozik bármelyik másik exkluzívra is. Ezt nyilván a Sony is érzi, nem véletlenül jön az új vas, csak ezt már tényleg jóval előbb meg kellett volna lépni - már akkor, amikor itt a topicban erről beszéltünk már 2009-ben és többen lehurrogtak már akkor is, hogy miről is beszélek. Hát erről beszéltem.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák