Új hozzászólás Aktív témák

  • kispistax

    tag

    Ritkán szoktam hozzászólni, de most úgy érezem, meg kell osztanom a véleményemet. Szeretnék az AC Valhalla védelmére kelni, természetesen ez csak a saját tapasztalatom és nézetem. Előzetesen is elnézést kérek amiért nem tudom milyen a PS4 verzió, mivel én a PC-s változatot játszottam végig. A havi 14,99 eurós Ubisoft + előfizetés, ami az Ultimate Edition-höz (valamint bármelyik Ubis játékhoz) adott hozzáférést számomra lényegesen olcsóbbnak tűnt, mintha meg kellett volna vennem a játékot teljes áron. A Valhallaval 146 óra időt töltöttem el, az Odysseyvel pedig 172 órát. A Valhalla sok helyen nagyon szép, főleg a havas tájakon, de időnként az az érzetem támadt, hogy az Odyssey mintha szebb lett volna. Ami számomra egyértelműen előre lépés volt, hogy a küldetések nem voltak bizonyos idő után olyan ismétlődőek, mint az előző rész esetében. Egyes küldetések története néha, még férfi létemre is igazán megható volt. A fegyverek variálhatósága is kellemes meglepetést okozott számomra. Érdekes újítás, hogy bármikor lehet nemet változtatni. Kár, hogy a női karaktert nem készítették csajosabb kinézetűre. Igaz, hogy a karakterek kidolgozottsága és a szinkron hangok hagynak maguk után kivetni valót. A történet nagy részén a két síkon variálható esemény szálak is egy kellemes meglepetés. Nem akarnám hosszúra nyújtani irományomat. Összegzésképpen, végigjátszást követően szerintem az elődnél élvezetesebb játék lett a Valhalla. Természetesen akit 4-10 óra után nem fog meg a dolog, annak nem feltétlen kell erőltetni.

Új hozzászólás Aktív témák