Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz sztanozs #255140 üzenetére

    Már nem tudom szerkeszteni az előzőt, sry.

    Nálam a 2 éves PS4 Pro (7116b), ezt produkálja Last of Us II alatt.
    (Egy kis hangot érdemes pluszban tenni a videóra, a telefon azért szűrt a zajon.)

    Én kötetem rá pluszban garanciát, viszont meg fogom bontani.
    Nézegettem ezeket a Thermal Grizzly termékeket, sokan ajánlják a Minus Pad 8-at is, de néztem 4-5 ezer forint között van az ára, viccparádé..

    Thermal Grizzly Kryonaut pasztát itt dicsérik nagyon, viszont drága is.
    1 gramm 4 ezer forint, MX-4-ből meg 4 gramm 2 ezer forint és az utóbbi is nagyon jó minőségű!

    Illetve a legfontosabb, Torx kulcs, hogyha az nincs akkor azt is venni kell.

    Azért írtam le a véleményem mert én is pont ebben vagyok, de én úgy döntöttem hogy nekem nem ér meg majd közel 8-10 ezer forintot egy ilyen beruházás. Sokan azt mondják hogy eleinte nagyon halk lesz a gép, később azonban valamennyire mérséklődik ismét a zaj, de kevésbé mint előtte.

    Az az igazság hogy a gyári paszta nagyon rossz minőségű, szinte biztos hogy már ki van száradva. Biztos hoz valamit a konyhára hogyha cserélsz thermal pad-ot is, de a zaj fő oka nem az lesz, szvsz. Én rengetegszer pasztáztam már asztali számítógépet és laptopot is, csak MX-4-et használtam, nagyon jó anyag. Egyszer egy ismerősöm gépére tettem Grizzly-t, azt akkor elkentem a hozzá adott spaklival, hát, sokkal keményebb anyag, magától annyira nem terül. Az MX-4-nél jól eltalálod a mennyiséget és a hűtő rézmagja majd szétnyomja kellően.

Új hozzászólás Aktív témák