Új hozzászólás Aktív témák

  • Zewa

    senior tag

    Öröm nézni ahol részben elbeszéltek egymás mellett. Nem attól lesz egy gyermeknek jó hogy minden sz@rt megvesznek neki, a legjobb üveges kajával tömik és 100k-s babakocsival furikázzák.
    Játékot nem a regióban veszel csillióért hanem mondjuk a bolhapiacon. Annó öcsémnek vettem, szinte vas árban egy kicsit lelakott, rozsdafoltos fémépítő készletet. Egy fél nap alatt megtisztítottam őket, és lefestettem illetve új csavarokat vettem hozzá. 1500ft-ból elkészült egy jó nagy szett, ami a boltok polcain min 5 rongy. A felújítást lehet a gyerkőccel csinálni és garantáltan élvezni fogja. :U
    Jah, hogy ez nehezebb mint berakni a TV elé?

    Persze 0-ból nem lehet utódot nevelni de a családok 90% felfújja ezt a dolgot. Nem EU szabványos játék kerül a kölök kezében, hnap megfog halni. Én beton csúszdán csúszkáltam kiskoromban és furcsa módon életben maradtam. :F Fejlődni kell de sokan azt hiszik hogy drága játékokkal, márkás ruhákkal biztosítják a gyereknek a "jó életet". :(

    Használható állapotú ventilátora valakinek esetleg eladó, óccsé? 4x8, 2x12cm kéne nekem.

    [ Szerkesztve ]

    "Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

Új hozzászólás Aktív témák