Új hozzászólás Aktív témák

  • Buda76

    senior tag

    Volt egy Ozone Oxid fülesem majdnem 2 órán át.

    Nem érzékelte a számítógép, visszavittem, hibás volt a termék, másik darab nem volt raktáron, így nem lehetett cserélni.
    Fizikai jellemzőiről így is tudok írni néhány sort, hátha segít valakinek:

    A füles dobozáról egyszerűen lehagyták a kis kinyitható ablakos részt. Tudom ez érdektelennek tűnik, de pont az ilyen apróságok miatt lehet szeretni egy terméket, valamint ha a vásárló nem azt kapja amit a fényképen látott, az mindig csalódás.

    Kézbe fogva nem kelti a minőségi termék érzését: súlya meglepően csekély, ez egyrészt növeli az előbb leírt érzést, de kényelmi szempontból még akár pozitívum is lehet. Viszont a pántoknál való állítás egy vicc, gyakorlatilag nem kattan be egy állásba rendesen, ahányszor kezébe veszi az ember elállítódik, a fejemen se állt valami biztosan.

    Viszont a legirritálóbb dolog az egész fülesben az a piros led a mikrofon végén. Vallatóeszköznek kiváló lenne. De, hogy ezt így ilyen formában hogy merték oda tenni, nem értem. Az elgondolás talán arról szólhatott, hogy a usernek jelezze, hogy mikrofonja be van kapcsolva, mint egy "on air" lámpa, de valójában csak egy dolgot értek el: hogyha az ember ténylegesen a szája elé teszi a mikrofont ahol bőven belelóg a látóterébe, nagyjából azt az érzést kapja mintha valaki unos-untalal a szemébe világítana egy lézer pointerrel. Valamint mivel a mikrofon oldalán a led helyezkedik el, maga a mikrofon nyílás nem a szánk felé néz, hanem a mikrofon végéről a monitorra.

    A hangjáról érthető okokból nem tudok mit mondani.

    Bár a véleményemet szerintem nagyban befolyásolja, hogy egy még korántsem bizonyított gyártó első általam látott terméke selejtes volt.

    Végezetül néhány kép, amit eredetileg a teszt színesebbé tételéhez készítettem

Új hozzászólás Aktív témák