Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaki1986

    tag

    válasz Declare #68901 üzenetére

    Volt még rá 3 hónap osztrák műszaki, de akiket megbíztam, hogy intézzék el az összes papírmunkát + vizsgáztatást, azok ezt benézték, és honosítás helyett csináltak rá friss, 2 év magyar műszakit. Igazából sokat nem buktam vele, szóval nem gond.

    Csak azért vittem most így először Opel szervízbe, mert akartam egy állapotfelmérést csináltatni az autóról (az már más kérdés, hogy egy szarravaló bagázs van itt a helyi szervízben). Legközelebb tuti máshová viszem :).
    Beszerezni be lehet OEM bluetooth meg USB egységet, csak elvileg kell vmi gyári kódot kérni az Opeltől, különben nem fog működni. Erre mondták, hogy ők ezt nem csinálják meg (érted, egy Opel szervíz... vicc).

    (#68905) gban: Igen olvastam, viszont nálad ez csak csapadékos időben jelentkezett. Nálam viszont ettől függetlenül, minden nap csinálja. Pl. elindulok boltba, laggol, leparkolok, leállítom, 5 perc múlva indulok, és nem laggol (vagy pont fordítva). Utánaolvasok majd még, hátha másnál is jelentkezett ez a probléma.

    https://www.flickr.com/photos/136049009@N07/

Új hozzászólás Aktív témák