Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • helkis

    addikt

    válasz kasa85 #14797 üzenetére

    no látod megy ez.. csak akarni kell! :R

    ismét építő jelleggel:
    ha akkora pro user vagy mint ahogy írod, akkor már rég megoldhattad volna a gondjaidat nem?
    figyelj, már a kérdése(i)dből kiderül, hogy gondok vannak az alap számtech tudásoddal, elmondtam a fejlődéshez vezető utad, újra olvasd el, járd végig, csodálkozni fogsz, mennyi újdonságot fogsz megtudni, olyan dolgokról amiről úgy gondolod, hogy tudod.. :K
    + ez nem az a topic ahol arról kell beszélnünk, hogy miért világít kikapcsolt állapotban is a bill-ed.. szerinted komolyan a legális win81-edtől lehet? :F
    a gépedről köszönjük az ismertetőt, ami felesleges, hiszen ki van töltve a cuccaidnál minden, ami derék dolog!, így lehet sok felesleges kört spórolni (persze most mégis megvolt :D)

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz kasa85 #14797 üzenetére

    Nekem sem ertheto mindig mit is akarok, van nekem is egy kis adag diszlexia, de nalam csak folyamatos kezirasnal a kimarado kezdubetuknel jelentkezik, amit persze eszre veszek, csak sokszor elcsodalkozok magamon, hogy jeee mar megint a masodik betuvel kezdtem leirni azt ami akartam.
    Ezenkivul lassan 3 eve kulfoldon elek, egy-egy nap munka utan, azt sem tudom hogy kell magyarul megszolalni ertelmesen, es nem angol szosorrenddel mondani mondokamat...es foleg teljesen magyarul, nem felig magyar es angol keverekkel.... :)
    Nah de hagyjuk, ez nem erdekes most.

    Enyhe pro-kontra-tagadast is erzek itt az irasodban.
    Tenyleg utana kell jarni minden eszkoznek, mit mennyire es hogy lehet/kell tuningolni.
    Es azt meg vegkepp el kell fogadni, hogy vannak jol, es vannak rosszul tuninghalto darabok mindenben, erre soha nincs garancia.
    Nekem az adatlapomon levo VGA 110%-os power limit mellett alap, gyari feszultsegen megy ket napja 1250-en...ami egeszen jo, meg csak most indulna be igazan a tuning, de nem akarom feleslegesen szetfeszelni, futeni, ez altal a ventiket porgetni stb.
    Ez mind csoda szep, de a memoria meg 50MHz tulhajtastol is mar elkezd hibazni...szoval ez amolyan felsiker, de pont le...rom :)
    Zavart vagy egy-ket napig, majd rajottem, arra amit neked is irtam, hiaba, nem a +10% fogja megmenteni a foldet....ha 50% lenne amiert kuzdunk, ott mar lenne miert sirjunk, de itt sztem felejtos ;)

    ...

  • dantambt

    tag

    válasz kasa85 #14797 üzenetére

    Én úgy gondolom nem az a baj hogy diszleksziás vagy és kicsit nehezebb megérteni azt amit írsz... hanem az hogy érthetelen (kb 4en leírtuk hogy IGEN ÚJRA KELL INDÍTANI A RENDSZERT NÁLAM IS, hogy ne hibázzon.) és még mindig ott tartasz hogy hibás e a kártya. Én a helyedben azért vissza vinném és gariztatnám... :Y :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák