Új hozzászólás Aktív témák

  • Atimester

    aktív tag

    Sziasztok!

    Van egy Acer Travelmate 5730 -as (5730-654g25mn) laptopom. Már korábban írtam, hogy csak nagyon nehezen kapcsol be. A bekapcsoló gombot nyomogatva, néha egyből, néha csak a sokadik próbálkozás után indul be. (Közben próbáltam: akku ki-be, táp csati ki-be, de teljesen rendszertelenül indul be. Hol töltés közben, hol anélkül.)

    Tesztelem már egy ideje:
    Az aksija már elég gyenge. Kb 20 perc, majd kikapcsol készenlétibe, de utána vissza lehet kapcsolni, és akkor még megy kb további 20 percet, miközben azt írja ki, hogy 0 töltöttség. Ha töltőn van 1-2 órát az utolsó kikapcsolást követően, akkor rendszerint egyből beindul. Ilyenkor ha kiveszem az aksit (közben megy) és kikapcsolom, akkor kikapcsolás után 5-6 mp elteltével még vissza tudom egyből kapcsolni (akku nélkül, csak 230V-os tápról), de 10-15 mp után már nem lehet bekapcsolni. Aztán aksi vissza, táp ki-be, néhány perc, és újra belehet kapcsolni.
    Ha lecsukom a tetejét, készenléti állapotból mindig gond nélkül beindul (tápról és aksiról egyaránt.)

    Biost már frissítettem. Operációs rendszer újra rakva. Minden más tökéletesen üzemel.

    Találkozott már valaki hasonló problémával?

    Attila

Új hozzászólás Aktív témák