Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Sziasztok!

    Van nekem egy eddig tökéletesen működő HP NX7400-as laptopom. Már lassan 2 éves és a kisebb hibáktól eltekintve nem volt eddig semmi baja. Most viszont van egy elég érdekes problémám a gyári TSST TS-L632D tpusú DVD meghajtómmal. Mégpedig az, hogy csak úgy tesz, mintha DVD-t írna, közben meg valójában nem csinál semmit :DDD

    Nagyon poén, mert kiírtam legalább 10 DVD-t, felcímkéztem, polcra tettem őket és mikor pár nappal később kellett volna róla valami adat akkor derült ki, hogy azok a lemezek bizony üresek :Y . A gépről természetesen letöröltem mindent, így elvesztek az adataim. No mondom ennek fele se tréfa, megpróbáltam újra kiírni egy lemezt, csak most kiválasztottam az ellenőrzést írás után a Nero-ban. Pörgette a lemezt, semmi gond nem volt, minden úgy zajlott mint eddig csak éppen a végén nem volt mit ellenőrizni, mert a lemez üres volt. :U

    Nem tudom hogy közrejátszhat-e, de a lemezek, amiket írtam Maxell DVD-R 16x-os típusok voltak és eddig még nem írtam ilyeneket. Bár nem gondolnám, hogy ez lenne a baj.

    Néha még a tesztek során olyat is csinált ezekkel a lemezekkel, hogy furcsa kattogó hangot adott ki írás közben, megállt a százalékjelző is, percekig csak kerregtette a lemezt, aztán egyszer csak megindult tovább, hogy a végén kiadjon egy üres lemezt. Ja és kaptam még párszor lézer pozicionálási hibát is.

    Vehetek új meghajtót? :)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák