Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz .LnB #1845 üzenetére

    Szerintem a legegyszerűbb módja a tanulásnak, ha bázist építesz.

    Az az Awakenings küldisorozat amit most követsz az kicsit más jellegű, az elején csak az van azt hiszem, de amint eljutsz a bázisépítéshez, inkább az legyen a prioritás.

    A bázisépítés ott kezdődik, amikor eljutsz oda, hogy le kell rakni egy base computert. De elég mindig csak az instrukciókat követni, amíg megtanulod mit hogy merre.) Mivel még új vagy a játékban, mindig olvass el minden szöveget / párbeszédet.

    A multiplayer opciókban vagy hol, nézd meg a beállításokat, ahol lehet állítani, hogy ha csatlakozik hozzád egy játékos, akkor az mit tudjon csinálni. Lehet állítani, hogy tudjon-e téged sebezni, a bázisodhoz hozzáadni, elvenni, törölni stb.
    Én ezeket kikapcsolnám, főleg permadeath módban. :D

    Amúgy ez egy chill game, ha bejön az ilyesmi akkor nem fogsz benne csalódni.)

    (#1844) 3.Aragorn: nem lehet nevet változtatni, csak steameden keresztül. Most nem tudom megnézni, de szerintem ott lehet valahogy nicket változtatni, és akkor a játékban is változik.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák