Új hozzászólás Aktív témák

  • Rison77

    senior tag

    válasz Apollyon #1657 üzenetére

    Hát körülbelül egyetértek. Nem 2 óra volt amíg kb mindent fullosra fejlesztettem, nyilván megértem, hogy kukáztak mindent, de azért ismét megnyilvánult a "kommunikáció" hiánya, amiben semmit nem változtak e téren. Elhiszem,hogy óvatosabban ábrándoznak nyilvánosan, de azért nem kell teljes hírzárlatot kiáltani. Mert így elég hideg zuhanyként ért, hogy aha, oké. A kedvencem a launch thruster. Már megszoktam, hogy mindig van nálam legalább 4k plutonium, amivel folyamatosan töltögetem. Hát most konkrétan szedjél hydrogent, csináljál metal plate-et, aztán craftoljál lötyit, és szépen tölts bele a thrusterbe ami úgy félig dobja 1 dobozzal. Most komolyan? .. A kalózok meg.. minden 2. bolygóelhagyásnál nekem jönnek, nullos hajóval és 2 lövés után overheated fegyverrel sok esélyem van, eddig működött, hogy visszamegyek a bolygóra és elmennek, hát most bizony utánad mennek a felszínre és megtömködnek^^

    Ráadásul nálam megint előjött, hogy lockolja magát 30 fps-re, ha nagyon gyorsan rángatom az egeret felugrik 40-re, meg felszállásnál 60-a, aztán szépen vissza fix 30-ra...

Új hozzászólás Aktív témák