Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz freddirty #1655 üzenetére

    Én most havarral toltam 1 bő órát, a játék használhatatlan. (Steam-es PC verzió)
    Betöltés után ami először fogad: új technology-t tanultál: Terrain Manipulator...
    Aztán, mindketten a saját bázisunkon mentettünk utoljára még a patch előtt, egy rendszerben külön bolygón. Aztán amikor elkezdtük a patch után, mindketten ugyanazon a space stationön kezdtük.

    A grafika jobb lett, sokkal részletesebb a hajó is, jobban néz ki. Ennyit a pozitívumokról.

    Irtó gáz: mindketten ugyanúgy globe-oknak láttuk egymást, mint eddig, a patch előtt. Egymás hajóját nem láttuk. Hiába váltottunk skint, ugyanúgy globe mindenki.

    A multi tool, exosuit, starship fejlesztései, ahogy írtam, mind obsolote tech-ként van megjelölve. Csak lebontani lehet, de én nem tudtam mert nem működött a középső egérgomb, de csak a játékban nem.

    A régi anyagok kuka, az aszteroidamezők most már silvert adnak legfőképp, némi goldot, meg Tritiumot vagy mit, amivel tudod tölteni a starship pulse engine-jét.

    Leszálltam a bolygómra, sehol a bázisom, a beaconök mind eltűntek. A bolygók át lettek nevezve, némelyik kapott ringet, de a biome nem módosult. Belekötöttem egy sentinelbe, de kár volt, mivel a multi tool fejlesztései nélkül kb 1 perc, míg lesebzem a sentinelt. Aztán utána jön a sentinel reiforcments, immár armored sentinelekkel. Kösz, így már az armort is le kell ütni róla.
    Mivel nem volt mivel lőnöm, újratöltöttem a játékot.

    Újratöltés után semmi nem működött, se a bill se az egér, csak a mászkálás része. Havernál ugyanez.

    Ezt így nem kellett volna. Inkább késtek volna még 3 hónapot, de most már játszhatatlan a játék.

    Az viszont érdekes, hogy a resource-öket annyira átdolgozták, hogy hiába toltál bele eddig több száz órát, fogalmad sincs, mi hol van, és mit kell csinálni... Kb. újra kell tanulni az egészet.
    Majd, ha végre használhatóra peccselik.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák