Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViharVadász

    őstag

    válasz g@bo #12176 üzenetére

    A Fantasy Life játékot sajnos nem volt alkalmam kipróbálni, pedig mindig is érdekelt a játék. :( Az Ever Oasis-t viszont sikerült beszereznem és abszolút nem bántam meg.:) A zenéket nagyon szeretem benne, pl amikor az oázisban vagyok, azt a zenét be is állítottam telefonon csengőhangnak. :) YouTube link A küldetések is érdekesek, viszont az, hogy még gyűjtögetnem is kell a boltokba az alapanyagot, mert különben kifogynak az áruból, egy picit zavaró (elvileg később az eladók maguk gondoskodnak az ellátmányukról). Ami viszont picit idegesítő tud lenni, az az, hogy ha viszel magaddal még kettő partnert (ugye mindegyiknek van valami egyedi képessége, például valaki tud ásni, bányászni, vagy sziklákat szétütni), de a dungeon felében a kapu előtt egy nagy szikla van, de nem hívtad azt a partnert aki ezeket szétüti, akkor portálhatsz vissza az oázisba, hogy a partiba csatlakoztasd azt a karaktert, majd portálhatsz vissza a dungeon-be. Ezt leszámítva egyébként ha nem lenne eddig a Zelda: Breath of the Wild játék, simán év játékának mondanám eddig. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

Új hozzászólás Aktív témák