Új hozzászólás Aktív témák

  • siege5

    aktív tag

    válasz tzimash #167 üzenetére

    Nekem most olyat mondták, hogy egyrészt nem eldöntött tény az hogy a pályázatírás nem e lesz támogatott, tehát akik szedik előre a pénzt, lehet nem jól teszik.
    Másrészt ami biztosabbnak tűnik, hogy aki felteteti számoljon vele, hogy gari után költségei lesznek nem is kevés (ezt azért általában talán tudják is) ellenben ha nincs pénz az az akár többszázezer a cserére is bajos, mert nem használhatod utána a rendszer miatti fázisbővitést ami kifejezetten a napelemre szól (elviekben ez benne lesz az eon felé a szerződésben) hanem azt vissza kell cserélni ami a tulajt terheli, és az sem olcsó. Tehát sehogy sem megúszható a kiadás (mint ahogy én gondoltam). Nem megoldás hogy utána nem tartod fent a rendszert.
    Cáfoljatok meg de mivel akkut sem adnak, ez kb napi 8 órában termel, és általában pont abban a 8 órában dolgozik az ember. Meg ha a szolgáltató fizet is valamennyit (a bruttosítás után még kevesebbet jövőre és ki tudja azután) így kb a számlám 20 30%át jó ha fedezi. Ez nagyon nem téríti meg a jövőbeli kiadásokat.
    Biztos hogy megéri ez?

Új hozzászólás Aktív témák