Új hozzászólás Aktív témák

  • .bruszli.

    aktív tag

    válasz 1430 #23938 üzenetére

    Ez komoly,minden kártyát ingyen cserélnek ? Mert épp ma voltam T-Pontban és kíváncsiságból bepróbálkoztam az új domino kártyám micro SIM cseréjével is...és most is simán lehúztak volna 4500-ra ( nem akartam ténylegesen cseréltetni,csak kíváncsi voltam )
    Amúgy e miatt mentem be,mert sms-ben nem engedte a rendszer megrendelni a Go!Net M csomagot. Gondoltam úgy is járok arra,személyesen pikk-pakk megoldják...kb. 1 óra várakozás után 'ügyintézőig' értem. Vázoltam a dolgot,kb 5 perc néma gombnyomkodás után az ügyintéző hölgy átment a kártyámmal egy kolleganőjéhez. Együttes erővel kb újabb 5 perc gépelés / fejcsóválás után visszajött,hogy ők sem tudják átváltani; 'valami ismeretlen hiba miatt nem engedi' a rendszer. Na mondom szép... Odavitték a főnökasszonyhoz,ő legalább egyből tudta mi a gond; Domino 5 csomaghoz NEM lehet megrendelni a promóciós Go!Net csomagot. Oké,akkor váltsunk díjcsomagot...újabb 5 perc -> nem sikerül. Irány a főnökasszony...öröm van;alig fél óra alatt sikerült is ez a komoly bravúr ( igaz volt közben pár perc technikai szünet is,mert megjött az ügyintéző hölgy pizzája :U )

    ...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

Új hozzászólás Aktív témák