Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz subaruwrc #22381 üzenetére

    "szerintem egy olyan ember ne mondjon véleményt a tuningról / extrém tuningról aki sosem csinálta."
    nem kifejezetten extrém tuningról volt szó... :U Nyilván ha -150 fokon van a cucc, akkor nagyságrendekkel többet kibír, mert javulnak a proci fitikai tulajdonságai. De nyilván nem LN2 alatt akarod napi használatban üzemeltetni... :U Amúgy nem kötelező megfogadni a tanácsaim, én is megválogatom, kire hallgatok. :R

    "és akkor megmarad neked a játszótér.."
    Nem kéne egyből hisztisre venni a figurát, én tiszteletben tartom a Te véleményedet, nem tudom, akkor ez enyémet miért nem lehet. Szerintem elfér itt a topicban mindkettő. :F

    "próbáltad már 222 felett a rendszert vagy ez megint csak copy paste az intel pdf-ből amivel olyan jól lehet dobálózni?"
    Igen próbáltam. 222-n full stabil volt az UD5-öm, van is róla kép a topicban, ha akarod keresd meg. 223-on se kép, se hang. Az EVGA-m ugyanez, csak az 222-n se stabil, de azért szépen bebootol, kb. 15 percet bírt is. Amúgy tanultam digitális technológiát, úgyhogy azért tisztában vagyok egynéhány dologgal a csipek és buszok működésével kapcsolatban... :U Ha valamit úgy terveztek, hogy max 4Ghz, és ehhez állították be a késleltetéseket, meg várakozási időket, akkor még az ECC életben tarthatja neked valameddig, meg lehet trükközni a mínusz hőfokokkal, de szobahőmérsékleten 222 a plafon, normális működés mellett, és jó csippel. Ezen az okoskodásod nem fog változtatni.

    "azzal hogy szerinted a max valid vadászatban kimerül a tuning, nem tudok mit kezdeni, ha igazi tuningos lennél akkor értenéd hogy az miért fontos."
    Ne haragudj, de igazi tuningosnak tartom magam attól, hogy csak napi használatban is működő beállításokra vadászom. Nekem se pénzem, se időm, se idegem nincs ilyesmikre. És nekem a lelki nyugalmam is fontos, hogy a munkára is használt gépen ne menjenek tönkre se az adataim, se maga a hardver, mert ez mind nem kevés pénz és érték.... Ettől függetlenül elismerem a ilyen eredményeket, nemegyszer gratuláltam is, mikor linkeltél. :( De ettől függetlenül le fogom írni, ha valamit napi használatra nem találok biztonságosnak.

    "így van de akkor miért is kell az i7 rendszer?"
    Azért, mert jópár prociigényes dolgot csinálok PC-n, amihez kell. De mindennapos használatban is jó, hogy minden úgy megy, mint a villám. De nem értem, ezért miért kell magyarázkodnom? :F

    (#22379) katt777: Hát, nekem a légzsákkal épp nincs bajom, de én is csak olyan autót vennék, aminek a hátsó kereke van hajtva, az első meg kormányozva, és keresztben van beleépítve a motor elölre, sőt ilyet is fogok. ;) Amúgy javaslom, nézz meg pár videót itt: [link]. Nyugodtan nézz meg pár olyan régi autót, amiben pl. nincs oldallégzsák, mit kap a bábuka buksija egy oldalsó ütközésnél, és mindjárt érteni fogod, miért néztek rád furán...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák