Új hozzászólás Aktív témák

  • subaruwrc

    félisten

    válasz HSM #22378 üzenetére

    az hogy neked mi a biztonságos meg mi az ami még valóban az az sajnos két külön dolog és nemhiszem hogy a te tanácsodra kéne hallgatnom biztonság ügyileg amikor sosem hajtod határokig a cuccokat
    szerintem egy olyan ember ne mondjon véleményt a tuningról / extrém tuningról aki sosem csinálta.
    csak egy tipp
    az hogy nekem mi a biztonságos és mi az amivel elégedett vagyok , megint más kérdés és a magánügyem, és ha nem tetszik akkor nem postolok ide többet, nem osztom meg a tapasztalataimat és a véleményemet, és akkor megmarad neked a játszótér..

    Hétköznapi használatra csak szólok, 222 fölé esélytelen menni. Így lett tervezve a QPI busz. Persze, ha valaki csak egy validra hajt.... :U

    próbáltad már 222 felett a rendszert vagy ez megint csak copy paste az intel pdf-ből amivel olyan jól lehet dobálózni?
    azzal hogy szerinted a max valid vadászatban kimerül a tuning, nem tudok mit kezdeni, ha igazi tuningos lennél akkor értenéd hogy az miért fontos.

    Nem mintha a 3675-ös beállításom 1400-as ramokkal nem lenne elég bármire.... :U

    így van de akkor miért is kell az i7 rendszer?

Új hozzászólás Aktív témák