Új hozzászólás Aktív témák

  • AirBooms

    addikt

    válasz -Gabesz- #21423 üzenetére

    Most én is egy hasonló (csak én 180x20-as) beállítással próbálkozom, amolyan takarékos üzemmódnak, filmnézéshez, meg ilyenekhez. Ugyanez a problémám. A proci valami eszméletlen kis feszültséggel tudja a 3600-at, de a túlfeszelés miatt képtelenség belőni rendesen, s bizony van, hogy még ilyenkor is kap 1,18-1,2 V-ot.

    A hangkártyám látszólag tökéletes, minden rendesen feltelepült, ezzel nincs is gond. Csak ha kivezetem a hangját erősítőre, akkor elég rendes brummot csinál. Na most ez a Gene-nél ugyanezzel az erősítővel és kábellel, sőt egy másik R2E lappal sem volt. Kaptam kölcsön egy komoly hangkarit, holnap kipróbálom ezzel. ha jó, akkor lecserélem az amúgy sem szimpi SupremeFX-et (a gond csak, hogy a kölcsön kari PCI-os, s az egyetlen PCI slotban már az N-es wifi kártya csücsül...). Szóval nekem PCI-E-s kari kell majd...

    (#21421) Qru: köszi, holnap ezt is megnézem.
    Amúgy egy kicsit rosszul fogalmaztam. Bekapcsolásnál elindul a táp, fel is pörget mindent, de a lap nem kezd bele a tesztbe, s nem kezdi el a bootolást. Csak ha áramtalanítok előtte. Szóval szerintem ez nem tápellátási gond lesz, hanem inkább valami alaplapi, vagy bios gond. De csak ez találgatás... Minden esetre tényleg köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák