Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz katt777 #17076 üzenetére

    Jajj, hagyd már... Mindenhol ott van kisbetűvel, hogy nem minősül ajánlattételnek, meg annyira nem érdekelt a dolog, 8K miatt nem fogok NFH-ra járni.... :U Pukkadjon meg vele.... Mondjuk ha nagyobb összegről lett volna szó, nem hagytam volna ennyiben, az is 100%....

    A P6T Deluxe-nál akkor ez elég ratyin sikerült, mit mondjak... :C Katasztrófális....
    Amúgy lap témában a hozzállásod megértem, olyan ez, minthogy Skoda Fabia-t vegyél, vagy Audi A3-at... Funkciójában egyenlőek... (És egyik se rossz a maga nemében) Én mégis inkább járkálnék az Audival, nem mindenkinek csak a nyers funkcionalitás számít... ;)

    Amúgy ventiknél nem a mennyiség számít, hanem a minőségük, és az elhelyezésük, és a használt fordulatszám. :K 2 potméterről mennek a ventik, így szépen be tudom lőni, hogy mind optimális hang/teljesítményen működjön, és egyáltalán nem zajosak, nyitott oldallappal se. :N Röhögni fogsz, de a házamban a leghangosabb, amit hallani is szoktam (idegesíteni is szokott) az a VGA-m motor-csapágy-hangja, ha épp nem minimumon megy, 900-on, hanem icipicivel többön, 950-1000 körül... Akkor azért nem lehet olyan nagy zaja a gépemnek... Amúgy a többi házhoz képest jóárú a HAF, tényleg, de "abszolútértékben" nekem egy vacak acél/alumíniumdobozért nagyon sok... pláne, ha számomra megfelelő már a feléért is kapható. Neked házból kéne az Audi. ;)

    (#17092) Stukker1987: "Kezdő vagyok még a tuningban és most próbálkozok i7 920-am beállításával! (D0)
    Ám 4Ghz-n már problémáim vannak!
    "

    Ha kezdő vagy, akkor olvasgass utána szorgalmasan, és hozd fel a tudásod, vagy elégedj meg 3600-3800-al. Az I7 4Ghz körül már nem kezdőknek való feladat. :N
    Ráadásul az UD3R se éppen 4Ghz-re való... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák