Új hozzászólás Aktív témák

  • Kelleret

    lelkes újonc

    válasz FunPro #15170 üzenetére

    Miért említed egy lapon a warezzal ezt nem értem?
    Pl valakinek 18 euro ez a csomag. Mondjuk neked..Kifizeted. Ilyenkor a kifizetést a humble a háttérben lerendezi kinek mennyit ad stb.. Onnantól kezdve nekik nem sok közük van, hogy te mit csinálsz a SAJÁT KIFIZETETT játékaiddal. Ha másnak eladod? El ,mert téged csak xy érdekelt belőle. Mit adsz el? Egy már jogtisztán kifizetett eredeti játékot. Hogy jön ehhez a warez...? Vázold már fel kérlek. (És igen ha ez nagy baj volna a Humble már bevezette volna a fent is írt azonnal a steam fiókra aktiválja a kulcsokat műveletet. Mondjuk ezzel meg az a bökkenő hogy amik már megvannak azokkal mi lenne..)
    A bundlek létezése óta nem értem egyébként ezt a jelenséget. Ha ez időtartam alatt (1 hónapig fut a choice, vagy 2 hétig egy random bundle vagy x ideig bármilyen csomag) ezek a cégek akár egy saját site-on elérhetővé tennék a steam kulcsokat teszem azt pl a Vampyr-t most 3 euróért adnák sokkal ,de sokkal több bevételük lenne mint így a többi céggel osztozkodva. Ugyanugy ott is szem előtt lennének, beszélnének róla , lehetne ugyanugy x % charityre ha ez a fontos nekik stb.Az egész bundle mögöttes tartalmat nem értem miért jó ez nekik..(a promo jelleg nekem kevés mint magyarázat, mert amit írtam az is ugyanolyan promo lenne és ráadásul többet is termelne)

    i5 4690K,12GB DDR4 3600,GTX 2060

Új hozzászólás Aktív témák