Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz Vesa #14463 üzenetére

    Én kérek elnézés! :R
    Annyira nem követem a játékot, így nem tudtam, hogy most folyamatosan patchelik, vagy kijött 3 ingyenes dlc, így elérve a jelenlegi állapotot.

    A lényegen mondjuk nem változtat. Biztos volt olyan aki nem refoundolta a day 1 verziót, és azzal játszott addig, amíg a teljes játék élményét nem nyújtotta a program. Ettől még az alapverzió nem lesz jó...

    "A válogatása kimerül abban, hogy a kiadók és fejlesztők által felajánlott játékokat besorolja egy csomagba."

    Ezt mondjuk így, ebben a formában nem hiszem el. Vagy ha így megy, akkor be lehet őket perelni a vásárlók megtévesztése miatt, hiszen arra volt ez a nagy áremelés, hogy "jobb játékokat tudjanak szállítani". Aztán ez valóban jelentheti azt, hogy a nagy kiadók a régi áron már nem ugranak bele az üzletbe, de ebbe az életbe nem fogunk belelátni.

    Szóval valamilyen szintű beleszólásának kell lennie abba, hogy éppen kinek a portékája menjen a bundliba. Ha csak a felajánlásokon múlna a dolog, akkor minden maradhatott volna a régiben. Pláne így, hogy még a bundli cím is ugyanaz, mint 3 évvel ezelőtt. :D

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák