Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnum_

    nagyúr

    válasz philoxenia #8031 üzenetére

    jogilag használt. olvass utána.

    de azt hogy érted, hogy nálunk is meg lehet venni?

    azért szoktuk emlegetni azt a 2-3 boltot, hogy az átlag, nem túl felkészült user, aki csak acerben meg asusban, meg esetleg msi-ben gondolkodik, tudja és lássa, hogy a kis pénzéből jobban és sokszor olcsóbban tud vásárolni.

    egyébként nem kell megköszönni, páran szívesen leírjuk ezt többször is, és ha jó akció van, linkeljük, vagy leírjuk. irtam én már akciót máshonnan is. de egy moderátornak nem kell(ene) mondanom, hogy olvasson vissza.

    egyébként, törölj csak bármit, elvégre szíved joga, ha már a jogod megvan hozzá. alkalmasságod mondjuk nem biztos.

    [ Szerkesztve ]

    I humbly and respectfully decline™

  • Dave™

    nagyúr

    válasz philoxenia #8031 üzenetére

    egy bármilyen formában is , de használt gépről van szó....

    Csak nem sikerült visszaolvasni... link

    Jogilag és egyébként is új, az enyémet előttem bontották ki a lematricázott dobozból. Mivel ez egy fórum, ezért többnyire személyes véleményeket írnak a felhasználók, így én is, magamat pedig következetes embernek tartom, olyat veszek, ami szerintem jó, ha nem haragszol, ezt fenntartom a továbbiakban is. Olyat SENKI sem írt HP 5101-ről, hogy "nálunk" vedd meg, egyedül a Dell volt így reklámozva, az is egy személy által. Amúgy nem értem mi a problémád, tisztogatni szeretnéd a személyes felhasználói véleményeket egy szakmai topikban?

    És igenis kiváló vétel, új ára ezzel a felszereltséggel 130-140 ezer Ft lenne, 80-ért ugyanazokkal a feltételekkel szerintem jó üzlet, szerencsére a többség szintén így látja.

    #8032: még csak jogilag sem az :)

    philoxenia: A lötyögés azért túlzás, ha mozgatom, akkor függőlegesen mozog, kb fél millis holtjátéka van. Amúgy olyan szinten van összerakva, hogy abba senki sem tudott belekötni, notebookcheck.com, laptopmag.com, cnet stb. Gondolom ha gáz lett volna az összeszerelés minőségével, kibukik. A HP egyébként üzleti szériába szánta, a ProBook széria kistestvére, nyilván presztízstermék is a netbookok szegmensében (az ára is oda pozícionálja). Az akku valószínűleg a kilógás miatt mozog, de az említett módon pillanatok alatt orvosolható, szerintem ez nem egy komoly probléma, viszont megemlítettem a korrekt tájékoztatás jegyében (ahogyan azt is, hogy nem a leghalkabb, meg az alja elég melegedős) - viszont ezeket leszámítva tökéletes. Nem tudsz még egy ilyen felszereltségű netbookot mutatni még 100-ért sem, nem hogy 80-ért. Ahogyan Saint_ is említette, az Asus, Acer Msi triumvirátus nem említhető egy lapon ezzel, max a Compaq, ami kifejezetten low budget széria.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák