Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz Magnum_ #8027 üzenetére

    Most akkor töröljem a felesleget? Pont erre szerettem volna rávilágítani:
    A topik már semmi másról nem szól lassan,csak erről a típusról,azért annyira nem jó vétel szvsz. egy bármilyen formában is , de használt gépről van szó.... Ráadásul csak annyi legtöbbször a hsz, hogy ez a jó, nálatok meg is lehet venni,azért ne reklámozzunk már ilyen mértékben egy boltot....

    Dave™: újakban is lötyög? nekem az Asus 1005H-ban nem, /nem flamelni akarok/ vett valaki itt boltban vadi újat? probléma lehetett anno a lötyögő akksi és azért vitték vissza és lett renew?
    Ugyanazt az akkutípust használják mindnél? a többi típus is lötyög?
    Féltem egy kicsit az Asus mechanikai szilárdságától, de kellemesen csalódtam. Bár most is egy Asus notiról írok, /egy régebbiről/ annak nincs még baja, bár májusban négy éves lesz, igaz kíméletesen használtam. Az MSI notim már nem túl szilárd, igaz sokkal olcsóbb is volt, ezért nem akartam windet venni.... Vannak HP cuccaim is, nem ellenség.. :D , de mindenképp vadi újat akartam, azt viszont drágállottam a HP miniben. Nekem 250-es merevlemezzel az Asus 87k volt...

    [ Szerkesztve ]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Új hozzászólás Aktív témák