Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • auth.gabor

    tag

    válasz sztanozs #6 üzenetére

    "Úgy gondoltam (legalább is az alapján, amit írtál), hogy a fejlesztéssel még sehol nem vagy"

    Ezt írtam vala: "pár hónapja kezdtem el implementálni munka mellett esténként"

    Tehát van már valami, leginkább a skálázható architektúra és infrastruktúra van kész, de alakul a többi is.

    "Ha már van valami, akkor persze neki lehet állni piacra lépni."

    Rögtön nem akarok a piacra kilépni, mert addig nem tudok önerőből eljutni, hogy az informatikai részen túl is (user support, pénzügy, reklamációk kezelése, stb.) jól működjön minden, arra már valamilyen szinten alvállalkozók vagy alkalmazottak bevonása szükséges.

    "Jó kérdés, hogy a fizetős tartalmakat hogy fogod megoldani (úgy tudom idehaza még nem támogatott a fizetős tartalom)."

    Mobilplatformot tekintve mind a három esetén lehetőség van fizetős tartalom publikálására.

    "Valószínűleg külföldi céget (németet pl) kell létrehoznod a fizetős tartalom "támogatására"."

    Ha lesz, akkor nem németországi, hanem angliai cég lesz, és nem a fizetős tartalom támogatása miatt, hanem a gazdasági és pénzügyi stabilitás miatt. :)

    https://iotguru.cloud

Új hozzászólás Aktív témák