Új hozzászólás Aktív témák

  • neverless

    tag

    válasz Mike88 #1838 üzenetére

    Hát ez nagyon szomorú. Eddig a TV-t magát használtam a lejátszásra, de az egy gusztustalan fw frissítésnek köszönhetően (Rohadj meg LG) többé nem alkalmas erre. A TV-vel a HD lejátszás messze sokkal jobb volt, mint akármilyen PC-s megoldás, legyen az akár bivaly procival, vagy GPU-val (nvidia CUDA). "Jobb" alatt olyan akadásmentességet értek, amit a legtöbb ember észre sem vesz. Pl amikor a képtartalom horizontálisan változik, tehát amikor "pásztázás" történik az adott filmben. Pl ha a kamera egy panorámaképet mutat lassan körbefordulva. Ilyen esetben a legészrevehetőbbek a burst-ös döccenések, ha PC-vel történik a lejátszást. A TV-vel ez folyamatos volt. NA mindegy, eltértem a tárgytól. Erre az android PC-s megoldásra azért is gondoltam, mert a TV a falon van, kábelek nincsenek, és sehol sem férne el semmilyen médialejátszó. Egy TV ből kiálló pendrive méretű cucc még ok.

    Ez a T-R42 úgy látom külső tápos. Hát talán tudok tápot hozni a fal túloldaláról neki egy kis barkáccsal.
    Viszont azt is látom, hogy LAN csatlakozása is van. Végülis nem feltétlen muszáj neki wifin csatlakoznia, szóval a wifin keresztüli mkv olvasásból adódó lehetséges akadásmentesség kritériumtól el tudok tekinteni, szóval marad az akadásmentes mkv lejátszás kritérium. Előtted azt írták, ezek a cuccok erre alkalmatlanok (egyelőre), viszont ennek az ellenkezőjét írod most. Hol van az igazság? :)

Új hozzászólás Aktív témák