Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pgraph

    aktív tag

    válasz hegegabi80 #46181 üzenetére

    A Realanodhoz nagyon hasonló felépítésű és méretű, Jonsbo C2 házamban próbálok én is kezdeni valamit a hőfokokkal. Éppen ma rendeltem én is egy IS-50-et a procira (többek között a régebbi ajánlásod alapján is), illetve a héten megjött az SFX tápom is, amire lecserélem az ATX tápomat. Ez utóbbit azért vettem először, mert moduláris, gondoltam kevés lesz a felesleges vezeték, ami lényegében nem nagyon jött be, mivel borzasztó hosszúak és merevek a kábelei (Bitfenix Whisper M 450 Gold), illetve a mérete is nagy, szerintem erősen lefogja az alulról befúvó venti légáramát is. És hiába van benne 14 cm-es venti, nem vesz részt a ház kiszellőztetésében, mint ahogy eredetileg terveztem. Továbbá azon gondolkodom, hogy lehet, hogy meg kellene lékelni a ház tetejét és egy kifelé fújó ventivel erősíteni a huzatot. Még nem döntöttem el, hogy az Általad linkelt Realanhoz hasonlóan csak megfurkálom a fedelet, vagy lézerrel kivágatok egy kört és valami venti rácsot teszek oda. Utóbbi vélhetően hatékonyabb lenne a légáramlás szempontjából.

    [ Szerkesztve ]

    „A világosság felé vezető úton megtett minden lépés mélyebb sötétséget idéz.” - Hamvas Béla

Új hozzászólás Aktív témák