Új hozzászólás Aktív témák

  • hegegabi80

    addikt

    Volt egy kevéske időm teszteltem egyet. Már csak azért is, mennyire befolyásolja a cpu felett elhelyezkedő táp.

    Egyik alany a Realan E-D5, igaz matx-es de kisebb némelyik mitx háznál, de atáp itt is cpu fölött van. CPU 70 fok alatt maradt gyári hűtővel (konfigot lásd adatlapon), olyan 68 körül, és a vga 70-72. Annyi, hogy az aljába tettem egy plusz 120-as ventit, 27 fokos szobában ez szerintem teljesen jó.
    A másik a Raijintek metis, teteje nincs kivágva. Gyári hűtő PUBG alatt cpu 70 fölött, vga szintén olyan 75 körül. IS-50 polírozás alatt, így azt nem tudtam rátenni, a TT True Spirit 90 revA. medig a másik ház miatt nem jöhetett szóba.

    Tehát nem mindegyik háznál vészes ez a cpu feletti táp, attól függ mennyi hely van. Ha sfx táp lenne, akkor még talán ettől is jobb lenne. Kicsit elszomorodtam a kis metis miatt, de addig amíg nincs kész az új számítógép asztal, nem választok házat, mert lehet nem is fér el az asztallapon. Akkor meg nincs értelme kínlódni szép kis házakkal.

Új hozzászólás Aktív témák