Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz boogie84 #4667 üzenetére

    Nem akartam a kis lelkedbe gázolni, de egy kissé eltértél a tárgytól. Én csak az ellen szólaltam fel, hogy ne szóljuk le az OCZ-t általánosságban!
    Mint minden gyártónak, neki is vannak félresikerült típusai, ezek ezért nem is szerepelnek az ajánlásban, az enyémben sem. Ha átolvasod a hozzászólásaimat, rájössz, hogy rengeteg más márkát is ajánlok, melyek többségével saját tapasztalatom is van, köztük van természetesen a Samsung is.
    Nem vagyok egyik SSD gyártó cégnél, sőt semmilyen cégnél sem érdekelt semmiben, ez viszont sajnos nem mondható el az itt hozzászólók némelyikéről... :(
    Egy percig sem írtam, hogy ne ajánld az Intelt, nyugodtan megteheted, annál is inkább mert szerintem is jó SSD.
    ( csak kicsit drága)
    Csak azért mert neked ezzel van jó tapasztalatod, elfogadhatnád, hogy másoknak meg mással is, és ezért az is ugyanolyan jó. Ha valaki összegyűjti ezeket a tapasztalatokat - és én ezen fáradoztam/fáradozok - és ezek alapján egy teljesebb összképet látva megosztja azokat a leendő SSD tulajdonosok között, az ugye nem baj...
    Viszont ha én csak azt az SSD-t ajánlanám, ami nekem bevált, akkor nem sok értelme lenne ennek a topiknak...
    Hozzá kell tennem, hogy a cikkemben, és az egyes hozzászólásban lévő konkrét ajánlás típusait nem én döntöm el egyedül. Az ajánlott SSD-k, a Flash SSD topik tapasztaltabb SSD felhasználóival történt alapos megbeszélés és egyeztetés után kerülnek a listába, vagy kerülnek le róla.
    Azt gondolom, hogy negatív kritikát csak igen megfontoltan, tényekkel, és tapasztalatokkal alátámasztva szabad hangoztatni, ahogy az sem helyénvaló, ha indokolatlanul kiemelünk valamit a többi közül...
    Szóval szerintem ne vitatkozzunk! ;)
    Peace! :R

Új hozzászólás Aktív témák