Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz baloghzr2 #15442 üzenetére

    Tulajdonképpen nincs a kettő között érezhető sebesség különbség. Annyi az eltérés a két típus között, hogy az SP-ben aszinkron chip-ek vannak, az SX-ben meg szinkron, ez utóbbinak ezért jobbak a teszteredményei, és valamelyest gyorsabb a nem tömöríthető adatokkal.

    Adata-val kapcsolatban meg talán jobb is, hogy nem találsz TBW értéket, mert legalább ez nem lehet garanciális feltétel, magyarán ha túlírtad, akkor is jár a garancia.

    Élettartamban meg azért van előnyben a Kingston V300-hoz és talán a KC300-hoz, és a HyperX-hez képest is az Adata, mert még több más, ajánlott típushoz hasonlóan - mint pl. Corsair Force 3 , GT, GS, Neutron, Neutron GTX - a régebbi, nagyobb ( 25nm) csíkszélességgel készült NAND-ok vannak benne, aminek azért csak jobb az írási terhelhetősége.
    Kingston V300-ban Toshiba 19nm Toggle Mode van, ami egyébként meg megint nem egy rossz típus.

    Gondolom a gyártó azért sem rakta bele a TBW-t a garanciális feltételekbe, mert gyakorlatilag nem nagyon fordul elő, hogy túl tudnák írni általános felhasználás esetén.

    kivlov : "Kingston-ért mert érezhetően lassabb az Adata-nál" "a tapasztalataim ez mutatják"
    "én eddig csak adata-t használtam"

    "Kicsit " ellentmondásosak az állításaid... így az ajánlásod is "kicsit " hiteltelen..

    Ettől független semmi baj vele, ez a te véleményed, és meg kell hagyni az Adata SSD-k tényleg jók, nem véletlenül ajánlom én is őket!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák