Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz piadex2 #31446 üzenetére

    Szia! Szerintem a normális kérdés feltevés:

    Sziasztok!
    Használtan szeretnék SSD-t venni , kinéztem az alábbiakat, szerintetek melyik lenne a legjobb?

    Ehelyett:
    kingston ssdnow v300 vagy ocz agility 3 ?
    Kösz.
    esetleg: samsung 830?

    Ja..és lusta vagyok elolvasni a téma összefoglalót, ahol már választ is kaptam volna a kérdésre... ;]

    ráadásul az első két versenyzőmről nincs is szó az első hozzászólásban.

    Ahogy a többi jó pár típusról sincs szó, melyek nem ajánlottak ...

    Vagy fel kéne sorolni az ajánlottak után az összes többit, hogy azok meg nem?

    Az én logikám nem ezt diktálja...

    Tehát:

    Kingston V300 le van butítva, lassabb mint a többi hasonló árú ajánlott.
    OCZ Agility3 nem megbízható. ( Ha ajánlottak lennének, akkor ott lennének a sorban a többi között)

    Samsung 830 ajánlott megbízható darab, de használt SSD-nél sokat számít, hogy mennyi garancia van még rá, illetve mennyi a kondíciója ( ez is benne van az összefoglalóban) , ezek függvényében az ár sem mindegy. Te egyikről sem adtál adatot, tehát nehéz így javasolni a még ajánlott Samu 830-ast is.

    Ugye nem kell leírnom, megindokolnom, hogy az összes nem ajánlott SSD miért nem az? :)

    Egy kis idézet az összefoglalóból: ( Nem csak neked )

    Ha ezt a hozzászólást és a benne lévő hivatkozásokon lévő cikkeket végigolvastad, de még mindig nem sikerült dönteni, akkor amikor kérdezel, kérünk, feltétlen tüntesd fel az alábbi adatokat!

    1. Mennyi az a maximum ár amennyit szánsz rá?
    2. Mekkora SSD-re van szükség?
    3. Asztali gép vagy laptop, SATA3 vagy mSata vagy M.2 a csatlakozó?
    4. Pontosan milyen alaplappal lesz használva az SSD? (Pontos linket kérünk a gyártó oldalán)
    5. Hány év garanciával rendelkezzen az SSD? (3/5/10 ?)
    6. Átlagos, vagy professzionális felhasználásra kell-e az SSD?

    Sokan szabadidejüket erre áldozva segítik a másikakat a fórumon, ezért jogos kérés, ha ezt a segítséget bárki igénybe szeretné venni, akkor tegye azt egy kicsit felkészülten. Köszönjük!

    Szívesen! :C

    (#31448) King Unique:

    Összefoglalóban le vannak írogatva általánosságban a dolgok + oda van linkelve tengernyi írás, de vsz ezen sem fogja mki átrágni magát.

    Nem is kell feltétlen átrágnia magát... Elég lenne már csak az elejét elolvasni, azért van ott a konkrét ajánlás.
    Értelmezni, egy kicsit megbízni abban aki összeállította, és utána a kérdezni...

    A konkrét ajánlási lista szerinted= le vannak írogatva általánosságban a dolgok?

    Bővebb ajánlási lista kell a népnek

    9 gyártó 45 típusa van felsorolva, szerinted mennyi kéne még? És minek?
    Hidd el elég gondosan lettek kiválogatva...

    A kérdésedre azért nem kaptál választ tőlem, mert tudtam, hogy olvastad az összefoglaló ajánlását, és láthattad, hogy nincs benne a V300, ezek után mégis rákérdezel, csak nem tudom, hogy minek. :U

    (#31455) ViZion: Szia!

    Nincsenek negatív visszajelzések a Samu 850 EVo-val kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák