Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris Kiki

    senior tag

    válasz Synthwave #81976 üzenetére

    Na igen, vélhetően a desktop használat miatt nem érzem az egér légiességének szükségességét (be szép mondat lett...). A néhány centis tologatás, igen, az megvan. Belőttem 2500-ra a dpi-t, így pont annyit mozdul el amennyit én szeretnék. A gyári 1800 borzasztó lassú volt, a következő 4000 meg már használhatatlanul gyors. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen hasznos funkció lesz a szabadon konfigurálható dpi. Egérpadot nem használok. Egy félig-meddig tükröződő asztallapon kell működnie nagy megbízhatósággal. A régi Logi egeremnek ez nem ment, a kínai ilyen szempontból hibátlan, de annak a nyomógombjai használhatatlanok. Az előző egerem egy Microsoft Sculpt Touch Mouse volt (116g). Érdekes egy szerzet ezzel a touch vibrációs scrollal. Két problémám volt vele. Az egyik az oldalsó 2 gomb hiánya, a másik (és ez volt a nyomósabb érv a cserére), hogy a scroll felületnél nem tudni, hogy hol van a közepe. Így rengetegszer a középső egérgomb kattintás helyett, a fel vagy le gombokat nyomtam meg. Szerintem hatalmas ergonómiai tervezési hiba.

    Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

Új hozzászólás Aktív témák