Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Májkii

    senior tag

    válasz jim bcs #74926 üzenetére

    A G1 feleslegesen nagy hűtés 960-ra. Egy WF2 bőven elég, de egy Gaming 4G mutatna jól az MSI lapban.

    [ Szerkesztve ]

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz jim bcs #74926 üzenetére

    Köszi szépen a segítséget! :) :R

    Majd megálmodom még azért (április környékén lesz aktuális a gépcsere). Az utolsó három deszkám Gigabyte volt, már megszoktam a márkát, és mindig megbízható volt, úgyhogy valahogy odafelé húz a szívem, még ha az MSI valóban komolyabb darab is. (A mostani előtti Giga deszkám pl. egy kollégám gépében él tovább: 10 éves múlt, de még elemcserére sem volt szükség és tökéletesen működik a mai napig.) Na meg megszoktam már a sokak által szidott Gigabyte BIOS-t is. (Tényleg vannak marhaságai: a normális ventivezérlés például régen se ment nekik, és ahogy olvastam, a mai napig nem tudták tisztességesen megcsinálni...)

    Meg ahogy elnéztem, az MSI-hez jár egy csomó program, amelyek számomra újak, ellenben legalább végig kellene mindet böngészni, hogy mi az, ami fontos és szükséges (vagy olyan default beállítása van, amitől isten ments!), és mi az, ami inkább csak fingfestés. Néztem a lap kézikönyvében a BIOS-t is, és elég idegenül festett elsőre a felépítése/"tagolása"... :B (A Gigánál, amikor belelapoztam a kézikönyvbe, a - számomra - újfajta UEFI ellenére, rögtön láttam a "régi logikát". Plusz a Gigánál csak F2, és szinte otthon érzem magam. :K )

    Na mindegy, van még idő, majd ha aktuális lesz, akkor eldöntöm. Bár azt hiszem, egyik lap sem rossz vétel, tehát mellé nem lehet lőni velük. Maximum az MSI tényleg egy játékosabb, "nyúzást" jobban bíró darabnak tűnik.
    Ám - valahol félúton a 35 és 40 között - már inkább a nosztalgia hajt, tízen- és huszonéves játékokkal vagyok el a leginkább, ha nem éppen dolgozom a gépen, a technika pedig maximum egy-egy olyan új cím miatt kell, ami valamiért még megfog. De "nyúzni" ezek miatt sem akarom a gépet. Számomra elegendő egy szimpla, de stabil alaplap, amin megvan minden szükséges funkció, de nincs túl sok extra, hogy összezavarjon :D , és teszi a dolgát, ahogy kell.)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák