Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    Üdv!
    Szomorúan vettem tudomásul, hogy megint sikerült egy kihaló formátumra ráállnom (mATX), de ennek ellenére:

    Lapot keresnék:
    Minimum kritériumok
    Zen2 (szóval 3000 széria) kompatibilis
    M-ATX
    Type-C
    M.2 - NVME

    Lehetőleg
    RAID támogatás (tervezek ssd cache-t csinálni, és nagy eséllyel szükséges, satán keresztül)
    CPU venticsatin felül 3 PWM
    4-6 USB hátul, minimum 1 (alaplapi, duplának számító) belül
    Dual bios? (vagy valami egyéb biztonsági cuccli bioshoz [biosz flashback, áramszünetes lapot javíthat?])

    Árérzékeny szemmel, de az AM4 kompatibilitását szem elöl tartva esetleges ZEN2+(+), 8 mag kompatibilitását megőrizve...

    Amennyire nézegettem, több forrás is, mint itt az összefoglaló is a B450 MORTAR-ra szűkítene a fentiek alapján, csak nem tudom, hogy az, vagy annak a MAX-ja lenne a jobb időtállóság szerint, HA nincs jobb golden pick a fentiek tudatában. (Pl a Biostar B450GT3 Ver. 6.x dualbiosos, stb)
    Rég vettem lapot, de a zen2 indulása óta követketem a dolgokat, és nézegetem a videokat... meg van az aktuális google doksi, tudom ki a Buildzoid :) , de akkor is bizonytalanság övez!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák