Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz fatallerror #20737 üzenetére

    Szeva!Csak saját tapasztalatból tudok beszélni tehát nem szent írás...
    MSI G45 alapból ejteném és inkább a C45-öst választanám,mert azon jobb az alaplapi hangkártya(meg jó csúnya piros is :K ).Én ilyen lapot használok.Nincs rajta alaplapi vidókártya(én nem is szeretem).Stabil és megbízható lap,nagyon meg vagyok elégedve vele,de van egy hibája,hogy a 140w procikat nem támogatja.Ez max. a 965 Be c2-es változatánál(és talán az X6-os tuningnál) zavar be vagy ha valami izomállat procit szeretnél tuningolni feszemeléssel,de amúgy nem para(én egy B50X4-est hajtok 3600Mhz-n 1.36v-n).
    MSI 785GM-E51-lapot még nem használtam,de van külön fórum róla és stabil megbízható lapnak tűnik.Ez már 140w procikat is viszi és van Esata csati és egy integrált HD4200 videó kari amit szerintem az életben nem fogsz használni,de vész esetére jól jöhet.Ez talán jobb is mint a fenti MSI és olcsóbb is.
    Az Asrock lapot én sem ismerem,de én is ettől a gyártótól néztem ki a mostani lapom utódját.Mindenhol azt olvasom,hogy milyen jó kis deszka ez...Ez is viszi a 140w procikat viszont ezen sincs integrált videó kari és csak 2 év gari van rá8a többi összesre 3 év)
    A Giga lapot nem ismerem,de egy 770Ds3-ast váltottam le az MSI lapra.Én folyamatosan szívtam a memória támogatással és a biossal és nagyon örülök,hogy MSI lett belőle.Ezt a lapot nem ismerem,de röhejesen olcsó(már-már gyanus ;) )és csak DDR2-es memóriát eszi meg,ami ugyan nem mondanám,hogy sokkal gyengébb lenne,de azért a DDR3-as az időtállob.inkább ne ezt a lapot vedd meg.
    Szerintem vagy a MSI 785-ös vagy a ASrock,de az én szívem a MSI felé húz.

    Ha MSI lapot veszel ITTa fórumja...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák