Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iceman1988

    tag

    válasz _BM_ #8404 üzenetére

    A trombitarezet nem betanították, megtörtént eset... vicces volt meg kell hagyni...
    Amúgy meg szerintem senki se mondta hogy nálunk vegyél ez megint Te szőtted valahonnan bele, direkt írtam hogy nem marketingelek, csak a Te kedvedért hoztam fel példának a mi cégünket mert a többinek nem ismerem a felépítését csak a termékeit. Azt se mondta senki, hogy rajtunk kívül nem kapsz a világon normális aranyat, sőt az meg a legnagyobb vicc, hogy ki kell érte menned Bécsbe, ezt se tudom honnan vetted, mintha ilyen nem hangzott volna el. Itt a topicban csak magáról az aranyról, mint megtakarítási módról és lehetőségről lett volna szó, csak Te akartál mindenáron belemenni a mi cégünk ügyébe. Mellesleg ahol olyan minőségű aranyat adnak amit a világ bármely pontján elfogadnak ha bemész a nemzeti bankba, és felmutatod, furkálás meg külön félnapos vizsgálat után odaadják érte ami jár, nem sok helyen kapsz főleg sokkal olcsóbban. És az is elhangzott többször is, csak nem értem miért nem lehet felfogni, hogy ez grammonként megvéve, meg két napra betéve nem üzlet!!
    A Wiener Privátbankba meg ha bemész, és nincs se számlád rajtunk keresztül se semmi közöd hozzájuk, közlik veled azt a szomorú tényt, hogy ha nincs 200.000 Euró a zsebedben, akkor ott ahol bementél ki is mehetsz... Ennyi a minimális limit magánszemélyként egy számlanyitásnál.
    De ettől függetlenül az arany ugyanúgy jó lehetőség marad jelenleg, csak azt nézd meg hol veszed! Ennyit mondtam eddig is, de remélem többször nem kell elmondanom...
    A személyeskedést meg nem én kezdtem szerintem, más kezdett kötözködni a cégekkel meg a hegesztővel, hogy többet ne is mondjak...
    Ettől az arany arany marad és maradjunk is ennél...

  • attiati

    veterán

    válasz _BM_ #8404 üzenetére

    ilyen szinten talán nincsenek

    1981-ben alapították, tőzsdén jegyzett cég.
    Ha jól tudom, akkor "Münze Österreich" (Osztrák Állami Pénzverde) készítteti a tömböket a nagyon jó nevű Argor Heraeus svájci céggel, és a Wiener Privatbank azokat értékesíti.
    Egy a baj, sztem piszok nagy marzzsal :)

    Elvileg itt a lista, hogy a London Good Delivery minősítést mely gyártók kapták meg, és ezt folyamatosan felülvizsgálják. Az Argor Heraeus neve nagyon jól cseng a szakmában. (1958 óta rajta vannak a listán, bemutatóra elfogadják bárhol a tömbjeiket, nem fúrják, nem vizsgálgatják.)

    Iceman: én nem személyeskedtem veled. Már csak azért sem, mert vettem tőled RAM-ot, és nagyon korrekt voltál.
    Viszont hidd már el, hogy mocsok drágán dolgoztok. Legalább 5%-kal olcsóbban megkapom csontra ugyanazt a minősítésű fél kilós tömböt. Nem csak grammra vagytok drágák, hanem a fél kilós, és kilós tömböknél is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák