Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rive

    veterán

    válasz tajcsi #16080 üzenetére

    Izé, egy nyelvet beszélünk, meg minden, de erre azért most rá kell kérdeznem a biztonság kedvéért - jól értem, hogy te egy szerbiában fekvő mutyiverte félkész ipari park dolgában kérsz tanácsot egy magyar fórumon :F

    Ui.: kizárólag magyar tapasztalatokra alapozva egy tanács: minél messzebb tartod magad az effélétől, annál jobb... :( Abból, hogy egy fórumra írsz tanácsért ~ be lehet lőni, melyik alsó lépcsőn állsz az adott sz*pólétrában, innentől kezdve meg ~ esélytelen, hogy ha komolyan beleütöd az orrodat akkor valamilyen formában ne verjék azt be...

    [ Szerkesztve ]

    /// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

  • Mercutio_

    félisten

    válasz tajcsi #16080 üzenetére

    A leírtak alapján a 3 cég valamelyikének - vagy együtt hármójuknak - kellett volna megkenni a közeli város illetékeseit, és már zakatolnának a gépek.
    Az, hogy ez nem történt meg vagy azt jelenti, hogy nem ismerték a helyi viszonyokat, és/vagy nem fizettek eleget, vagy azt, hogy a város a "dögöljön meg a szomszéd tehene" mentalitást képviseli, és inkább nem ad ki engedélyt bármennyit ígérnek is nekik.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • bandus

    veterán

    válasz tajcsi #16080 üzenetére

    na most komolyan, mi a kérdés, mert én egy kérdőjelet sem látok? és, hogy kapcsolódik ez a megtakarításokhoz, ami neked ugye nincs is?

    ez meg rögtön hatalmas hülyeség is: "Azert nincs bevezetve az aram, mert szerbiaban az egyetlen ceg amely elektromos energiat adhat monopoliummal rendelkezik" :)

    [ Szerkesztve ]

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

  • Dr.F.E.R.I.

    addikt

    válasz tajcsi #16080 üzenetére

    Szerintem is nagyon off a téma, ráadásul elég sok a kérdőjel is a sztoriban. Nem vagyok benne semmi ilyesmiben, de laikusként is sok kérdés vetődött fel bennem, ahogy olvasgattam a történetet.

    Kezdjük az ipari parkkal: ki a tulajdonosa, építtetője? Azt írod, már közművesítve van, de villany nincs. Gondolom, már épületek is lehetnek többnyire hozzá, ha már telefon is van. De csak a közművesítés is rengeteg pénz, itt nem egy családi ház léptékű dologról beszélünk. Azt írod, akadályozzák a működést (a kivitelezés befejezését), mert nem adnak ki "építkezési" engedélyt. De ha nem adtak rá építési engedélyt, mi alapján építették meg? Nekem az is furcsa, hogy valakik beleöltek egy csomó pénzt, de nem tudnak rá összeszedni egy középkategóriás személygépkocsi árát (15000€), hogy befejezzék. Gondolom, nem a falu építtette akkor, ha ennyit sem tud előteremteni, hanem külső befektető lehet. De folytassuk a többi érintettel: miért nem a tulajdonos hajtja fel a bérlőket, miért Te, akinek annyi köze van ehhez, mint nekem és a többi itt fórumozónak (azaz semmi)? Miért nem az ismerősöd kilincsel ez ügyben, ha ő az, aki fantáziát lát benne (és tol Téged maga előtt, mint gyalogot a sakktáblán)? Nekem több minden nem áll össze, legalábbis az alapján, amit leírtál.

    Ha pedig arról van szó - amit nem minden ok nélkül gyanítok, hogy tőled, és másoktól akarnak 15e €-t összekalapozni, akkor ne törődj sehová, csak fordíts nyugodtan hátat. Abból áram sem lesz, és Te sem fogsz jól járni, az szinte garantált.

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Új hozzászólás Aktív témák