Új hozzászólás Aktív témák

  • tajcsi

    senior tag

    válasz Mercutio_ #16082 üzenetére

    " város a "dögöljön meg a szomszéd tehene" mentalitást képviseli, és inkább nem ad ki engedélyt bármennyit ígérnek is nekik." Ratrafaltal, ez pont igy van. Az a legnagyobb problema, hogy nem hajlandoak alairni az epetkezesi engedelyeket, pedig szerintem ipar szintjen a befektesek joval nagyobbak 15 ezer euronal. Ha en komoly befektetest terveznek 15 ezer euro nem allitana meg az tuti. Van benne potencial, most olvasgatok eppen egy diplomamunkat ami a park profiljanak kiepiteserol szol. Mondjuk mi ezt nem tudjuk megerteni, milyen az amikor egy masik nep eljnom egy kisebbseget ilyen szinten s ezert az ilyen dolgok-projectek egy bizonyos ponton tul nem eletkepesek...
    Letezik valamifele nyilt piackutatas, hogy pl mult evben x termekbol y mennyiseg fogyott, melyik iparag novekszik folyamatosan...?

    Rive

    ez eredetileg nem ide tartozik, ugyhogy off-ba irom. Mi itt eleg konnyen beszelunk. Beloled nagyon hianyzik az empatia fogalma, sott teljesen elveszett. Ha figyelmesen elolvastad volna amit leirtam, nem irtad volna le holmi mutyiverte jelzokkel egy kis telepules torekveset. Foleg nem ertem te ebbol mit losz be, hogy en milyen rangletran allok. Neked fogalmad sincs arrol meg annyira sem mint nekem, hogy milyen a gazdasagi helyzete a magyar etnikai kisebbsegnek.
    Csak egy pelda az ilyen mutyiverte dolgokra - egy ilyen mutyiverte helyen nyitott a Hell toltoallomast szerbiaban es ma ott tobb hell fogy el mint itthon. Nagyon negativ a hozzaszolasod, csak nem tudom miert, azert mert otletet kertem, vagy alapbol nem szereted kedves szomszedaidat, mast nem tudok elkepzelni... :F

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Új hozzászólás Aktív témák