Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    válasz cidalain #54107 üzenetére

    Kezdek kicsit elveszni a típusok közt. :U

    A korábban ajánlott RX100-ból már az első is túllő a célon árban, de ami igazán tetszene az RX100 II-es na az meg főleg. Az LX7 nagyon szimpatikus, csak méretben már nem az a kategória amit könnyen zsebre vág az ember, nincs EVF meg én azért használnám néha az NFC meg a WiFi lehetőségeit.

    Többen írtatok, azért a tiédre válaszolok mert az LF1-et te ajánlottad és most így sok utánaolvasgatás után emellett tettem le a voksomat. Néha jól jöhet a 7x zoom, van WiFi meg NFC, még EVF, a fényereje meg zoom nélkül nem rossz. Erre most látom az egyik cikkben, hogy csak 1080i videót vesz.
    Ez képminőségben észrevehető vagy inkább csak a gyorsabb mozgásoknál lehet zavaró?
    Tisztában vagyok úgy általában, hogy mi a különbség 1080p és 1080i között, csak nem tudom hogy ez a gyakorlatban hogy mutatkozik meg. Láttam 1-2 sötétben készült tesztvideót az LF1-ről (pl. ez) ott nekem egész jónak tűnik.

    Ráadásul ez is kifutó modell szóval ha rászánom magam, hogy kiadok ennyit fényképezőre akkor lassan meg kellene rendelni.

    A Canon S120-as jött még most még képbe, annak utánaolvasgatok.

Új hozzászólás Aktív témák